Purseforum Roundup – 9 października

Szczęśliwy piątek wszyscy! Dzisiaj mamy kilka gwiazdek w niezwykle przyjemnym neutralnym – Tan! Tan jest naprawdę niedocenianym przez cały rok, a także cieszę się, że mogę go wyświetlić w tym tygodniu! Dla was wszystkich nowych odwiedzających Witamy w Roundup! Te podsumowania są zbiorem niektórych naszych preferowanych utworów, które odkryliśmy podczas czytania z Purseforum, który nie tylko oferuje wszelkiego rodzaju porady, jednak również oferuje okolicę dla nas torebek, którzy się spotykają, a także omawiają jedną z naszych pasji! Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, pamiętaj, aby dołączyć do TPF, abyś mógł wziąć udział we wszystkim, co się dzieje. Nie pamiętaj, aby sprawdzić w każdy piątek, aby sprawdzić, czy publikacja dokonała cięcia. Teraz przejdźmy do tego.

Nasz członek Avintage wreszcie zdobył świętego Graala Birkin, a także podzielił go „Jaki jest twój najnowszy zakup Hermesa?” wątek. Gratulacje z powodu nowego dodatku, jesteśmy tak zachwyceni, że twój SA przyszedł dla Ciebie!

Następnie mamy nowego członka Harpera Quinna, Diora Bobby’ego, który udostępnił nici „Dior Bobby”! Jak kolor tej torby!

Nadal jestem w torebce, a także ten kolor sprawia, że ​​dzień marzy na pewno! Został opublikowany przez naszego członka Ceedoan do wątku „The Work”. podziękować za udostępnienie!

Niepodległowa marka toreb, na którą wszyscy mieliśmy oko, Poelene, ma własny wątek zatytułowany „Polène torebki”, w którym członkowie dzielą fantastyczne ujęcia rekomendacji, takie jak ten opublikowany przez Geogirl.

Następnie mamy świetny z Midniteluna, który podzielił się tym kawałkiem ubranym w torbę Faye w „Your Chloe in Action!” wątek.

Lubimy stary moment trenera instytucji, taki jak ten uroczy podróżnik siedzący, opublikowany przez naszego członka Valv54 w „Którą torbę trenerską przynosisz dzisiaj?” wątek. Co za niesamowity pasek!

Czy masz jakiekolwiek lubiane, które wracają do szkoły? Mamy wątek, aby omówić wszystko związane z rokiem instytucji 2020/2021 w wątku „rok instytucji 2020/2021, a także koronawirus”. Mamy również wątek dla tych z was, którzy mieli Covid 19, „Ktoś inny z problemami zdrowotnymi i odnowy biologicznej po Covid?” wątek. Gdzie członkowie omawiają resztkowe efekty zdrowia i dobrego samopoczucia, dzieląc się zasobami, a także odkrywają wsparcie wśród innych członków. Na koniec, na lżejszej nucie, mamy wątek dla wszystkich rodziców, „dzwoniąc do wszystkich miłośników roślin doniczkowych!” Wątek, w którym możesz omawiać wszystkie rośliny. To wszystko na ten tydzień, pamiętaj, aby dostroić się w przyszłym tygodniu, aby uzyskać więcej, a także jeśli szukasz w szczególności motywacji, zmniejsz nam wskazówkę, a także pozwól nam zrozumieć, jaki styl chciałbyś zobaczyć dalej.