Marc Jacobs Kate Lock Hobo

Marc Jacobs robi coś dziwacznego, a także niesamowitego ze swoją kolekcją wiosennych toreb, a także kochamy! Ostatniej nocy opublikowałem na naszym Twitterze, a także na Facebooku, pytając ludzi, jaką torebkę przeszli niedawno, a także żałuję. Chociaż mogę uwierzyć w kilku, miałem ten dokuczliwy obraz w głowie, zupełnie poza ścianą torby Marc Jacobs, która jakoś do mnie rozmawia.

Czy pamiętasz o tweedowej torbie Marc Jacobs? Jest całkowicie tandetny, przesadzony, a także piękny. Tak, powiedziałem cudownie. Dlaczego czuję się tak przyciągany do tego szalonego mish-mash tweedu, patentowej skóry, a także żywych baubbles? Nie wiem. Jednak uwielbiam tę torbę.

Kiedy więc próbuję się uzieszyć i rozpoznać, że możliwe jest, że zakup super stylowej torby nie jest metodą, muszę odkryć zamiennik. Jak odkryłem jeden. Odkryłem prawie taki sam koszt w czarnej skórzanej torbie od Marca Jacobsa. Marc Jacobs Kate Lock Hobo ma trochę SASS z zamkiem błyskawicznym, a także detale stadnin po bokach. Podobnie jak torba Tweed, a także wiele toreb ze swojej wiosennej kolekcji, z przodu torby znajduje się charakterystyczny szczegół blokady. W przeciwnym razie jest to proste hobo, z długim regulowanym skórzanym paskiem i garbackim ciałem.

Kopię, gdzie Marc Jacobs wziął swoją wiosenną linię. Odwraca się od wręcz szalonego do nieco żywych do przekraczającej wartości do właściwego. Gdzieś tam musi być torba. Kup Kate Lock Hobo przez Bergdorf Goodman za 950 USD.

A jeśli jesteś mną, z jakiegoś dziwnego absurdu, jedyną torbą, która wciąż nazywa moje imię, jest fluorescencyjna tweedowa torba. Pomidory na mojej twarzy? Jeśli jesteś podobny do mnie, kup fluorescencyjną torbę Tweed w Web A Doorperson za 995 USD.