Kenneth Cole New York Emcee Squared Satchel nie ma kurczącego się fioletu

, gdybyś powiedział mi wczoraj, że dzisiaj spojrzałbym na czarną skórzaną torbę z małymi srebrnymi stadnami i pomyślał, że to interesujące lub pomysłowe, powiedziałbym Aby się zamknąć. Bez żartów.

A jednak Satchel Kenneth Cole New York Emcee Squared jest zarówno interesujący, jak i pomysłowy. Jest również dość stylowy i rozsądnie wyceniony, z których wszystkie mogą być czasem trudne do znalezienia w funkcjonalnej czarnej skórzanej torbie. Valentino żałuje, że najpierw wymyślił ten pomysł.

Zatchnięty efekt miał każdą okazję, aby uzyskać niechlujne i prawdopodobnie zrobiłby to tak szybko, ale idealnie kontrolowany chaos kawałków skóry jest tym, co sprawiło, że ten projekt. Małe kołki są idealną skalą do wykonania wyglądu bez obezwładnienia, a prosty kształt torby pozwala teksturowanemu motywowi mówić sama za siebie. Muszę tylko problem: po pierwsze, załączniki uchwytu są nieproporcjonalne z rozmiarem torby. Po drugie, efekt warstwowy nie trwa z tyłu. Chociaż gdyby tak było, cena prawdopodobnie byłaby wyższa, więc wydaje mi się, że to się ewoluuje. Kup za pośrednictwem Nordstrom za 298 USD.