Przedstawiamy Diane von Furstenberg Rindytted Edition Box Box

Wszystkie te lata później moja preferowana torba DVF jest nadal Stephanie. Posiadam dwie z tych toreb, są moim wyjściem, gdy dotyczy podróży. Podoba mi się to dla tej torby, kształt jest przypominający półksiężyc, co oznacza, że ​​jest tak pojemny, że pasuje do tego, czego potrzebuję. Co więcej, za każdym razem, gdy przynoszę moją Stephanie, ludzie to chwalą. Powinien być zgodny z dopasowaniem, aby DVF nadal pompować swoją grę torebki; Każdego sezonu wyrzuca godne pożądania torby.

W tej chwili moje zainteresowanie jest przyciągane do sprzęgieł Diane von Furstenberg, które są tak urocze, a także dziwaczne, że dostarczają Kate Spade, a także Olympia le-tan ucieczkę za swoje pieniądze z nowości.

Ilekroć widzisz takie chwyt, musisz najlepiej zrozumieć nietoperz, nie jest to najbardziej funkcjonalne. Jest to sugerowane jako stwierdzenie, który zyskuje uwagę, a także chociaż istnieje wewnętrzny przedział, nie spodziewaj się, że kształtuje się znacznie więcej niż twój identyfikator, lorka, telefon, a także niektóre karty lub gotówkę. Prawdziwą kwestią jest to, że to uścisk wyposażony w twój strój, a także to zrobi.

Istnieją trzy wersje oferowane teraz na stronie DVF, w tym sprzęgło w kształcie czerwonego serca, okrągłe sprzęgło zegara, a także czarna i krystaliczna okrągła wersja. Lubię każdą z nich, zarówno dla różnych funkcji, jak i strojów. W każdym z nich podoba mi się, że istnieje długi pasek na nadgarstek, który sprawia, że ​​stawanie się i funkcjonalne. Serce wynosi 750 USD, a krystaliczne koło, a także koło zegarowe kosztują 995 USD za pośrednictwem DVF.com.