Prognozowanie: Return of Luella Gisele

jak ona? Nie lubisz jej? Być może nawet nie pamiętasz jej, jednak nikt nie może odrzucić, że Luella Gisele była jednym z firm IT na początku lat 2000. Często widoczne na ramieniu celebrytów, w tym samej Gisele Bunchen, wydawało się, że torba była na drodze, aby stać się długoterminowym obszarem w rękach kolekcjonerów na całym świecie.

Torba

Pierwotnie opracowane przez Luellę Bartley we współpracy z Mulberry (Pre Roxanne) torba została właśnie nazwana „Luella”, kiedy po raz pierwszy zadebiutowała. Torba pierwotnie wprowadzona w dwóch rozmiarach, a także w dwóch kolorach – czarnej lub brązowej. Pomimo swojej popularności torba była oferowana tylko na ograniczony czas, jednak wystarczyła pomóc utwardzić metodę własnej marki Bartleya. To partnerstwo doprowadziło do uzyskania Bartleya inwestycji, a także na światową umowę licencyjną dla własnej etykiety gotowej do noszenia i akcesoriów. Torba została następnie przemianowana na „Gisele” przez prasę (ponieważ była to, że przyniesie ją w Mulberry Show), a także była oferowana w szerokiej gamie kolorów, a także wersji.

W cytacie Bartley przekazany The Guardian wyjaśnia: „Prasa stała się balistyczna, a torba została rozumiana jako Gisele – nie planowałem. Naprawdę musiałem jej skomponować, a także przeprosić, przedyskutować, że nie korzystałem z jej imienia, tak się stało. Chociaż uważam, że gdybym był modelem, byłbym raczej zachwycony, że mam torbę o nazwie mnie ”. Sprzedawał się za około 600 USD, który wydałby się dziś około 1000 USD, ponieważ wierz, że ta torba jest oficjalnie vintage. Niestety, po pogorszeniu koniunktu gospodarczego w 2008 r. Marka musiała zamknąć swoje podwoje, pozostawiając Gisele, aby zniknąć w zapomnieniu mody.

Christina Aguilera
2004

Torba Luella Gisele

Osobiście byłem trochę młody, aby pamiętać wtedy, że tak wyraźnie. Jeszcze nie byłem w torbach tak jak dzisiaj, jednak pamiętam, jak widzę zdjęcia torby na ramionach celebrytów w czasopismach, a także Little Likes wypełniające półki Regionalne centrum handlowe. Teraz wierząc w to, mój kumpel miał nawet małe plastikowe powrót do swoich krawędzi warg, a także kwaśnych aloidów (których tak bardzo tęsknię). Być może czuję się trochę nostalgiczny, szczególnie z powracaniem wszystkich rzeczy na początku 2000 roku. Wierzyłem, że posiadanie tej torby byłoby zabawną metodą pochylania się w wzorze, jednocześnie oddając się mojego wewnętrznego kolekcjonera torebki. Podobnie lubię mieć misję, poza tym nic nie pasuje do podniecenia związanego z poszukiwaniem, prawda?

Ostatnio byłem na temat przewidywania powrotu torebki, a także do tej pory skutecznie przewidziałem powrót Fendi Baguette, Dior Saddle, Gucci Jackie, Mulberry Alexa i Roxanne, a także Prada Tessuto. Niektórzy mogą zasugerować, że kilka z tych toreb nigdy nie wypadło z przychylności, jakkolwiek trendy odsprzedaży, a także moje doświadczenie jako wysokiej klasy stan SA. W związku z prawdą pamiętam, kiedy mama Fendi, a także torby siodłowe Dior były w serwisie eBay w niskim przedziale 200–300 USD!

Ale ponieważ wszyscy rozumiemy, że moda jest niezwykle cykliczna, a także ogromne zainteresowanie modą w stylu vintage pomogło mi zobaczyć, z czego czerpią projektanci wieku. Oprócz tego, jak wracają się na początku 2000 roku, widzę von Dutch, masywne, żywe sandały platformowe, a także koszulki z kryształami wokół mojego kanału. Nawet scena uroku się w nim opiera, z dodatkowymi lepkimi połyskami do ust, a także fajne, żywe podszewki reklamowane przez wszystkie ogromne marki kosmetyczne. Jeśli wszystkie te rzeczy wracają do wzoru, czy to tylko kwestia czasu dla Luelli Gisele?

Powyżej znajdują się dwie z moich preferowanych ikon mody na Instagramie, które świeżo oderwały mój kanał za zgodą. Po lewej: Yuri Tachi (@yuritachi) w vintage von holenderska torba, po prawej: Sara Brown (@SarabrownDesign) w grubej różowej platformie sandałów, a także w powrocie Prada.

Kolejnym motywującym elementem chwytania torby był ich punkt kosztowy, ponieważ możesz szybko zdobyć jedno z tych niemowląt za wyjątkowo świetną ofertę, jeśli spojrzysz w najlepszych miejscach. Na przykład kupiłem każdą z moich torb Luella za około 40 USD (Specjalne powiedz podziękowania dla moich rodziców za godzinę odejścia na godzinę, aby odebrać jedną z nich w Kaliforni z wysyłką, ponieważ była nową marką, a także w idealnym stanie. Jednak, biorąc pod uwagę to, odkryłem, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy, ponieważ szturchałem dla nich Internet. Szybko uderzył.

Nagle obfite wybory, które wierzyłem, że szybko maleją, co doprowadziło mnie do przekonania, że ​​teraz był czas na uderzenie. Okazuje się, że mogę nie być jedynym, który przewiduje możliwe ożywienie tej torby. Wiele moich toreb zostało zakupionych na eleganckim połączeniu z miłością/nienawiścią. Niektórzy przyszli z odrobinąZ mojego doświadczenia wynika, że ​​o wiele więcej zużycia, a także szkód, co ma tendencję do bycia z elegancją. Choć myślałem o tym, że dostałem torby na ujęcie, a także o tym, że szły szybciej niż się spodziewałem, podjąłem szansę na wykorzystanie kilku moich starych umiejętności odbudowy.

Proces

Ponieważ wiele z tych toreb ma dwadzieścia lat lub blisko niego, często zdarza się, że kolorowe przebarwienia i lekkie zarysowanie. Szybko naprawiono to z kilkoma rundami kondycjonowania z żelem skórzanym Collonil. Ogólnie rzecz biorąc, stwierdziłbym, że skóra jest naprawdę solidna, ma duże, żałosne ziarno, a także bardzo grube, ale skłonne do szybkiego wyschnięcia. Nawet teraz wciąż pracuję nad przywróceniem tych torb do formy, regularnie nawilżając je, dopóki ich promieniuje, jak i samotnie się odczuwa. Jeśli jest to torba, którą zastanawiasz się nad zakupem, z pewnością sugeruję zdobycie butelki (lub dwóch) Collonil, aby pomóc w podaniu twoich toreb, ponieważ robi cuda na moich.

Kolejnym typowym problemem z tymi torbami jest nudny sprzęt, a także z czasem. Podobnie trzy na cztery moje torby miały dziwne tajemnicze mazo na nitach, które były wyjątkowo uparte, a także trudności z wyeliminowaniem, aby co najmniej stwierdzić. Podobnie chciałem zachować ostrożność, gdy dotyczyło to ścianek, a także środków do czyszczenia metali, ponieważ nie miałem konkretnego metalowego zawartości sprzętu, a także nie chciałem powodować żadnych długoterminowych uszkodzeń, a także zastąpienie sprzętu być trudne. Próbowałem gorącego mydła, a także wody, nadtlenku, rozcieńczonego alkoholu, octu, sody oczyszczonej, soku z cytryny, a nawet keczupu bez powodzenia. Najwyraźniej łagodne nie było opcją.

Zmęczony, sfrustrowany, podobnie jak uparty, stwierdziłem: „Jeśli nie zamierzasz grać ładnie, ani ja”, a także złapałem mój zestaw do paznokci. Tak, zgadzam się, mówiłem głośno do mojej torby, czy jesteśmy zaskoczeni? Nie, nie bardzo. Więc zacząłem odeprzeć ogromne kawałki mazania popychaczem naskórek, odrzucając przelot plik do paznokci, a następnie wzmocniłem skażanie czterostronnym buforem do paznokci. Po prostu upewnij się, że jeśli pójdziesz tą ścieżką, aby zachować ostrożność, aby nie zarysować powierzchni skóry, a także pamiętaj, że jestem bardzo komfortowy, a także mieć wiele doświadczeń związanych z torfami.

Po prawej: duży rozmiar vs. medium.

Szczegóły

Porozmawiajmy teraz o samej torbie! Zapach skóry jest absolutnie niesamowity, szczególnie myślenie o tych torbach ma praktycznie dwadzieścia lat. Jest to dość sztywna skóra, więc dobrze zachowuje swój kształt, jednak nie jest tak sztywna, że ​​skóra jest fałszywa lub kartonowa. Wszystkie cztery moje torby są w niesamowitej formie po niektórych TLC, a także uważam, że wiele z tego musi zakończyć się z sercem skóry, jednak jest to miecz z podwójnym krawędzią, ponieważ torba jest wyjątkowo ciężka. Mówiąc na to, że każdy z nich jest cięższy niż mój Birkin 35. Uważam, że częścią tego jest oczywiście cały metal, jednak również sama skóra jest gęsta.

Torby są pięknie wykonane, skóra jest wysokiej jakości, a dobre ogromne ziarno sprawiają, że torba jest dość odporna na zarysowanie (choć torba pokaże znacznie więcej znaków po wyschnięciu), a także z pewnością nie czuję żadnego wymagania, aby je niemowlę. Podszewka jest wykonana z materiału z dwiema kieszeniami, które są bardzo przydatne dla mniejszych kawałków, takich jak moje sekrety, a także paszport. Wielki rozmiar pasuje do mojego 17 -calowego MacBooka Pro z wystarczającą ilością miejsca na ładowarkę, trudną jazdę, a także wszystkie moje inne codzienne przynoszące, a także mogą być wykorzystywane jako torba na przeniesienie lub nocleg bez problemu. Osobiście uważam, że medium jest idealnym rozmiarem codziennie, a także obecnie szukam świetnej oferty mini.

Zauważyłem wymiary, a także niektóre odniesienia rozmiarowe poniżej:

Po prawej: duży rozmiar vs. ramię.

Pomiary wykonane w calach z wypchane torby:
Duży: 16 W x 10H x 7D
Ramię: 14 W x 9H x 6D
Medium: 12 W x 9H x 6D
Mini: 9W x 6H x 3D (zaczerpnięty z sieci, jak ja jeszcze nie posiadam).

Aby uzyskać rekomendację, mam 5 stóp wysokości, a także rozmiar U.S. 12

Średni, po lewej, vs. duży pokazany tutaj

Nie będę kłamał, że ta torba była bardzo fajna, aby się składać i badania, a także o wiele więcej zabawy, a także styl. Jest coś tak wyjątkowego w posiadaniu odrobiny historii torebki, nawet jeśli była to tylko krótka chwila. Mam nadzieję, że wkrótce ta torba wróci, wysoka jakość jest wyjątkowa, a także ma metodę przyciągania wzroków, a także komplementów. Mój kumpel nawet wyjaśnił to jako „perwersyjną torbę koniową”, która mnie rozśmieszyła. Osobiście cieszę się w torbach, które nie traktują siebie również poważnie, jak uważam, że Luella Bartley była fantastyczna w zabawie w modzie. Jesień Luella Gisele z pewnością oznaczał koniec wieku, jednak prawdopodobnie wkrótce zobaczymy ją w centrum uwagi…

Torby Luella Gisele
przez Realreal

Kupuj teraz