Ta torba ośrodka 2020 sprawia, że ​​przemyśla się z białej

Virgil Abloh jest zajętym człowiekiem. Kiedy nie tworzy szumu wokół swoich projektów dla odzieży męskiej Louisa Vuittona, nadzoruje twórczy kierunek własnej linii, Off-White, który założył w 2013 roku. Virgil Abloh, ale szczególnie Off-Białe sukces etykiety jest niemożliwy do zignorowania. Marka osiągnęła rodzaj kultowego statusu i jest ulubieńcem fanów streetwearu, celebrytów, gwiazd mediów społecznościowych i modnych codziennych ludzi. Podczas gdy z pewnością pożądałem po kilku białych utworach (niesamowite koszulki i trampki nazywały moje imię w przeszłości), nigdy nie uważałem za białą jako markę torebki, od której rozważałbym zakup.

Następnie, podczas oceny kolekcji ośrodka 2020 r. Kliknąłem Off-White i zmieniłem melodię. Zakładałem, że wszystkie białe torby miały na nich frazy lub piszę, więc byłem zdumiony, widząc skórą skórzaną umowę z torbą, która wyglądała elegancko, ale fajna. Nie było na twojej twarzy, ani odważnych pasków, choć od razu odkryłem sprzęt Logo Off-White. Nie mam nic przeciwko, raczej uważam, że działa na tej torbie i jestem zdumiony, jak bardzo mi się podoba.

Po jeszcze większych badaniach odkryłem, że ten kształt nie jest szczególnie nowy i nazywa się Jitney Top Deal z Bag. Jest to już część białej linii w typowej estetyce marki. Sans Graffiti, ośrodek Jitney Top z Bagiem, każe mi kwestionować, czy kiedykolwiek kupiłbym torbę z Off-White. Sprawdź znacznie więcej zdjęć Jitneya poniżej, który został również pokazany w wersji torby pasowej dla ośrodka 2020.

[Zdjęcia przez Vogue Runway]