Ku chwale pozornie niekończącej się tęczy Hermèsa różowych skóry

, nawet z największymi projektantami, marka torebki jest nieco rzadka. Nawet popularne neutralne, takie jak Tan lub Gray, zwykle otrzymują jedną odmianę na sezon; Większość marek nie ma wystarczająco wściekłej bazy konsumenckiej, aby tak bardzo troszczyć się, jeśli torba bardziej dąży do wielbłąda lub whisky, a produkcja zarówno jest nieefektywna finansowo, jak i logistycznie nieefektywna w korporacyjnym świecie mody, w którym rosnące marginesy jest najważniejsze w umysłach decydentów decydentów . W tym kontekście rozumiem, dlaczego fanatycy Hermès są tak zaangażowani marka, pomimo wysokich cen i zasad zakupu drakońskiego: Hermès, wciąż w dużej mierze rodzinnym i niezależnym, gra z miłością gry. Nigdzie nie jest tak wyraźniejsze niż w szczegółach, w tym fakt, że marka ma obecnie dosłownie tuzin odcieni różu w łańcuchu dostaw.

Przewijanie strony internetowej Hermès to niezwykle satysfakcjonujące doświadczenie wizualne; Listy toreb są grupaczane luźno według koloru, co wyjaśnia w sposób, który zawsze znałem, ale nigdy w pełni nie chwyciłem, ile różnych odcieni Hermès tworzy kultowe skórzane torby. Zerałem na różach, ale Hermès jest również szczególnie znany ze swojej olśniewającej, ogromnej oferty bluesa. Na poziomie dystrybucji zapasów ten rodzaj odmiany musi sprawić, że Hermès Worlwide Butique Network jest koszmarem z punktu widzenia operacyjnego. Pomiędzy tym a niesamowitym zapotrzebowaniem na torby o wiele łatwiej jest zrozumieć, dlaczego jakakolwiek szczególna kombinacja projektowania, rozmiaru, skóry, koloru i sprzętu może być trudna do uzyskania w lokalnym butiku. Wiele marek nie ma 12 kolorów, kropki, dostępnych jednocześnie.

Jak można sobie wyobrazić, same odcienie różu wahają się od najmłodszych rumieńców po prawie fioletowe i prawie czerwone, z każdym tonem, jaki można sobie wyobrazić. Występują w formach, od małych portfeli po duże skrzynki i nastroju, od dziewczęcego po zuchwałość. Ta różnorodność jest nie tylko niewielką, przyjemną świadectwem tego, co dzieje się, gdy marki modowe utrzymują swoją niezależność i działają z większym szacunkiem dla własnych tradycji niż współczesne obawy korporacyjne, ale jest świadectwem wszechstronności różu, który jest zbyt zwykle odrzucany jako sakaryna i niewyszukane z w dużej mierze seksistowskich powodów. Zebraliśmy przykłady wszystkich Hermès Pinks reprezentowanych obecnie na stronie marki poniżej.

Klasyczny portfel Hermès Azap w Candy Rose
3200 $ za pośrednictwem Hermès

Hermès berline mini torba
6850 USD za pośrednictwem Hermès

Hermès Evelyne III Bag w Rose Confetti
3725 USD za pośrednictwem Hermès

Hermès Garden Party Party w Rose Extreme
2325 USD za pośrednictwem Hermès

Mini torba Hermès Halzan w Rose Eglantine
4600 $ za pośrednictwem Hermès

Hermès Jypsiere 28 torba w Rose Sakura
8400 $ za pośrednictwem Hermès

Hermès Plume II Mini torba w Rose Pourpre
6000 $ za pośrednictwem Hermès

Hermès Tarmac Passport Holder w Magnolia
225 USD za pośrednictwem Hermès

Hermès Tohubohu torebka w szokującej rórze
1175 USD za pośrednictwem Hermès

Torba narzędzi Hermès 26 w Flamingo
8650 USD za pośrednictwem Hermès

Hermès Verrou Chain Mini Bag w róża szminka
8 000 $ za pośrednictwem Hermès

Tote Hermès Victoria II w Rose Jaipur
5150 USD za pośrednictwem Hermès