Czy Fendi Bagieette to nowy klasyk?

Kiedy Fendi ponownie wprowadził znaną Bagieette Fendi nieco ponad dwa lata temu, natychmiast byłem zauroczony. Jeździłem na fali nostalgii i uwielbiam wszystkie związane z nią trendy. Jako wielki seks, a fan miasta dorastał w latach 90., torba bagietki zajmuje szczególne miejsce w moim sercu.

Kiedy kupuję nową torbę, staram się kupić coś, co jest przydatne i pasuje do mojego stylu życia. Przez długi czas to sugerowałem, że zwykle wybierałem większe worki i skierowałem się w kierunku skrzynek lub worki na torby. Z tego powodu nigdy tak naprawdę nie zastanawiałem się nad dodaniem bagietki do mojej kolekcji. Jednak w ciągu ostatniego roku zacząłem nosić o wiele mniej i zabierać ze sobą podstawy tylko wtedy, gdy jestem w podróży. Z tego powodu mniejsza postawa i mocniejsze wnętrze Baguette może teraz działać lepiej, zwłaszcza jeśli poszedłem z większym rozmiarem.

Podobnie jak wiele najlepszych torb projektantów, bagietka ma znaczącą cenę, więc muszę jeszcze pociągnąć za spust. Kiedy po raz pierwszy został ponownie wprowadzony, rozmiar i cena były przełomami, ale teraz jestem gotowy ponownie się rozważyć. Bardzo dokładnie zastanawiam się nad dodaniem bagietki Fendi do mojej kolekcji. W tym roku nie kupiłem najlepszej torby na projektanta, więc staram się zważyć moje opcje.

Chociaż moja miłość do tego projektu nie spadła w ciągu dwóch lat, ponieważ wróciła, niechętnie jestem niechętny na długowieczność projektu Baguette. Czy wyczerpię się z tego ultra modnego projektu? Czy jest to kolejny trend, który spoczywa na odpoczynek, czy jest to nowy klasyk? Moja jelita mówi mi, że bagietka może stać się kolejnym trendem przeszłości, która może potencjalnie pojawić się w ciągu kolejnych 15 lat, ale powiedz mi, czy uważasz, że to klasyk?

Czy powinienem kupić bagietkę Fendi? Chciałbym dodać największy rozmiar (stare praktyki umierają ciężko), ale mniejsza torebka kontynentalna na łańcuchu jest znacznie bardziej opłacalną opcją. Daj mi znać, co myślisz w komentarzach!

Torebka z paskiem łańcuchowym Fendi Baguette (1100 USD)

Fendi Bagieette Bag (3190 USD)