Poniedziałek Funday: Będziesz podnosić moje uggs z moich zimnych, martwych stóp.

W moim regionie kraju zwykle otrzymujemy miłe, delikatne przejście od lata do jesieni, a pogoda jest ogólnie łagodna aż do wakacji. W tym roku tak nie jest: pewnego dnia było 80 stopni, następnego dnia było 50 i musiałem wyciągnąć moje zimowe ubrania dużo wcześniej niż kiedykolwiek w pamięci. I z tym pojawia się jedna z moich ulubionych śladów zimnej pogody: moje ukochane, ale powszechnie oczerniane buty Ugg.

Nie zrozumcie mnie źle – opierałem się od lat. Po raz pierwszy osiągnęli popularność w czasie, gdy zacząłem college, i przez trzy długie lata chichotałem i przewracałem oczami za każdym razem, gdy widziałem, jak dziewczyna je nosi. Dołączyłem do grupy na Facebooku o tym, jakie są ohydne. Rozważałem je całkowicie i całkowicie gauche.

A potem wypróbowałem parę.

Nagle słońce świeciło jaśniej, tęcze były obfite, a kwiaty pachniały lepiej. Świat był ładniejszym miejscem. I spowodowało to, że zrobiłem coś, czego nie zrobiłem od czasu szkoły podstawowej: zostawiłem sklep z nowymi butami na nogach i starymi w pudełku. Dwie kolejne pary klasycznych krótkich butów i dwa lata później, naprawdę kocham je bardziej niż moje letnie zszywki, flip-flops Havaianas.

Noszę je wszędzie. Do baru z rajstopami, do sklepu spożywczego z dresami i każdą okazją pomiędzy nimi. Staram się nie nosić ich z szortami gimnastycznymi, ale czasami się zawieszam. I nie mam nic przeciwko – UGG są warte okazjonalnych uniesionych brwi.

Zwykle nie jestem jednym, co pozwala, aby funkcjonować nad modą, ale buty całkowicie mnie przekonały. W tym momencie są już od dłuższego czasu i myślę, że może więcej osób zaczyna je akceptować jako normalną część stroju zimowego zamiast modnego przedmiotu dla młodych dziewcząt. Od czasu do czasu wciąż sprawiają, że czuję się, jakbym jestem 18-letnim koedem, ale być może są gorsze sposoby poczucia.

Więc zacząłeś już pić Ugg Kool-Aid? Jeśli nie chcesz nigdy nie zapuścić tej drogi, mam dla ciebie tylko jedną radę – nigdy, nigdy nie pozwól, aby ktokolwiek przekonał cię do wypróbowania pary. Nie tylko na sekundę, po prostu, aby zobaczyć, jak to się czuje.

Dostępna jest szeroka gama butów UGG za pośrednictwem Bloomingdale.