Marc autor: Marc Jacobs Petal do metalowego Benny Satchel

Wykorzystałem czas, sprawdzając moich rodziców w ciągu ostatniego tygodnia Gdziekolwiek poszedłem, zobaczyłem całego Petalu Marca Marca Jacobsa do metalowej linii siedzącej na półkach, a także wiszących na stojakach, czekając tylko na ludzi. Niestety, Marc autorstwa Marc Jacobs Petal do metalowego Benny’ego Satchela szybko był moim najmniejszym ulubionym.

Niepokojąca mnie to, że nie jest to widoczny kolor ani uroczy metalowy wróbel – w rzeczywistości te części są tak urocze, że jest to marnotrawstwo, że są wykorzystywane na tej torbie. Kształt też nie jest słaby – jest to podstawowa torba, którą wiele osób odkrywa zarówno korzystne, jak i przynajmniej dość funkcjonalne.

Problemem są te uchwyty. Chuda, tanio wyglądająca, ogólna refleksja-nie lubię ich. Nie lubię zwiniętych uchwytów, jednak wyglądałyby o wiele więcej niż te przez długi strzał. Nawet grubsze, szersze płaskie uchwyty byłyby znaczącym ulepszeniem (i mają dodatkową korzyść, pokazując wspaniałą skórę, której używa marka). Zamiast tego wybrane, chude bitowe radzenia sobie, sprawiają, że styl wygląda słabo zorganizowany, a także słabo wykonany. Zdobądź z Nordstrom za 398 USD.