Czy piosenkarka Ramona przyniosła Rhony fałszywą torbę Gucci?

Jeśli jest jedna rzecz, która jest tak typowa jak dramat w dowolnym rodzaju odcinku serialu prawdy Bravo prawdziwych gospodyń domowych z Nowego Jorku, to doskonałe torebki. Nowojorskie gospodynie domowe dokładnie rozumieją, jak przynieść upał, spotykając około 15 funtów dramatu w ich designerskich torebkach, a także tak, jest ich wiele. Od Chanel, a także Louisa Vuittona po Hermès, a także fałszywych Gucci – pohat, co?! Tak, zgadza się, fani przypomną o oskarżeniu, które otrzymało światło podczas ostatniej części zjazdu w sezonie 12 w zeszłym tygodniu.

Nowa gospodyni domowa, Leah McSweeney, oskarżyła kolegę z obsady Ramona, piosenkarka o przyniesieniu fałszywego programu. Zabawne-gal-gal Sonja Morgan można usłyszeć w tle „Chinatown”, który jest rozumianym obszarem w Nowym Jorku w celu zakupu podróbek.

Nieporozumienie rozpoczęło się po tym, jak McSweeney żartobliwie wyśmiewał się z przesadnej reakcji piosenkarza na gucci ophidia węża węża do noszenia 50 jej najbliższych dobrych przyjaciół podarowało ją na urodziny w serialu. „Nikt nie działa tej metody na torebkę”, można usłyszeć McSweeney, że po ogłoszeniu jeszcze jednego piosenkarza worka Gucci wprowadzonego wcześniej w tym sezonie było fałszywe. Następnie producenci podeszli do sceny piosenkarza z czarną torbą Gucci GG Marmont na kolanach.

Torba może być również widoczna nad noszeniem we wcześniejszym odcinku serialu, który wydaje się mieć mały rozmiar. Nie jestem ekspertem od uwierzytelniania, a także chwytanie ekranu ze scen nie są najczystsze, jednak nie ma zewnętrznie wstrząsających atrybutów, które wrzasły dla mnie fałszywe, nawet jeśli ciesząc się rzeczywistym materiałem serialu. Jednak McSweeney pracuje na rynku mody, a także sama jest entuzjastą torebek, powszechnie widzianą, że przyniesie Saint Laurent, a także inne torby godne pożądania w serialu. Więc kłamałaby, żeby jej castemat wyglądał na déclassé, czy jej oko widzi coś, czego nie?

Cóż, jury wciąż jest.

Kredyt: Bravo