Khloé Kardashian właśnie miał dziecko; Oto kilka zdjęć jej torebek

Komponuję tego ranka po tym, jak Khloé Kardashian urodził się zdrowej niemowlęcej dziewczynie. To był dziki rok dla Kardashian House Golth News, jednak osiągnęliśmy punkt historii, w którym Wild Celeb News jest prawie regularnie przyćmiony przez Wild Standard News. Być może ostatnio płacimy Kardashian Klanowi nieco mniejsze odsetki. Odwróćmy się jednak do Khloé Kardashian, gdy o wiele więcej, a także świętuj doskonałe torby, które przyniosła, czekając na ogromną spadek niemowląt.

Gucci Padlock Top Manage Bag
2200 USD za pomocą Gucci
Khloé przyniosła tę torbę Gucci Padlock, podczas gdy ona kupowała dla niemowlęcia z Kris w LA. To zawsze był widoczny wygląd ciążowy Kardashian: czysty, dopasowany do formy, bez rękawów maxis.

Hermès Birkin
Birkins był mocno zaprezentowany w rotacji Khloé przez ostatni rok, a także z perspektywy czasu, być może miało to coś do zrobienia w utrzymaniu tego niemowlęcia. Właśnie tutaj pojawia się na Kimmel z egzotycznym Croc Birk.

Hermès Birkin
Oto zbliżenie dokładnie tej samej egzotycznej torby Hermès, które przynosi ją luźną.

Hermès Birkin
Oto Khloe, pozostawiając swój hotel w Nowym Jorku na wczesnym etapie ciąży w całkowicie czarnym zespole w połączeniu z ekologicznym ekologicznym Birkinem.

Hermès Birkin
Możemy z radością dostarczyć Ci jeszcze jedno zbliżenie od Lax, gdzie Khloé ogólnie mieszka w niepełnym wymiarze godzin.

Hermès Birkin
Tutaj zbliża się do Lax, gdy po raz kolejny dzięki specjalnej, gorącej różowej wersji Birkin. Nie widzisz ich wiele, a Khloé jest raczej częściowa dla niej.

Hermès So Black Birkin
Khloé przyniósł ten czarny Birkin (pamiętasz je?) Podczas dnia kręcenia lodowiska dla Kuwtk.

Plecak Louis Vuitton Palm Springs
2 040 USD za pośrednictwem Louisa Vuittona
I wreszcie, tutaj robi o wiele więcej filmowania w Beverly Hills, a jednocześnie przynieś jeden ulubieniec domu: plecak Louis Vuitton Palm Springs.