Gucci obchodzi 6 lat Alessandro Michele z Gucci Reteditions

Gucci ma długą, piętrową historię, która nastąpiła po zgrabnej, metodycznej ewolucji, dopóki Alessandra Michele nie został dyrektorem kreatywnym w domu i wstrząsnął estetyką marki. Szybko zmienił sposób, w jaki marka jako całość wydała produkty, jednocześnie wysyłając sprzedaż Rocketing Gucci, a specjalne elementy marki stają się bardzo poszukiwane na rynku odsprzedaży.

Podczas gdy wiele luksusowych marek jest zgodnych z podobną strategią, gdy dotyczy debiutów worku, kiedy Michele wziął Reigns w Gucci, zmienił to wszystko, zamiast tego wybierając wydanie specjalne, style sezonowe w wielu różnych wersjach, ale wszystkie dostępne w niewielkich ilościach każdej wersji . To nie tylko przyczyniło się do sprzedaży poszczególnych przedmiotów w Gucci, ale sprawiło, że marka była znacznie bardziej poszukiwana jako całość.

Teraz, z okazji 6. rocznicy projektanta w marce, którą naznaczono jego kolekcją Ouverture, Gucci ponownie wydał kolekcję symbolicznych stylów z wczesnych kolekcji. Utwory mówią z biegłością Michele w tworzeniu elementów, które przekraczają sezony i trendy, ponieważ ponowne edycje tych znanych sylwetek są tak samo istotne jak zawsze. Kolekcja Capsule ma RTW, buty i oczywiście torebki, wszystkie z pierwszych koncertów Alessandro Michele dla Gucci. Kupuj wszystkie retedyzacje przez Gucci i spójrz poniżej niektórych z naszych ulubionych torebek z kapsułki.

Retedycja 2016 Dionizus
przez Gucci

4400 $

Baga retedycja GG Marmont 2016
przez Gucci

2690 USD

Retedycja 2017 Dionizus
przez Gucci

4900 $

Retedycja 2016 Dionizus
przez Gucci

3980 USD