Trener debiutuje w kampanii reklamowej Autumn 2017 z nową torbą bandytów

Jedną z fantastycznych radości mody jest możliwość projektanta do opracowania stylizowanego świata estetycznego, w którym konsumenci czują się, jakby mogli wziąć udział w swoich garderobach. Pokazy startowe, staże gwiazd, styl sklepu, a także ubrania, a także same akcesoria to ogromne aspekty tego, jednak być może nie jest tak całkowitą wizję, jak w reklamie marki, dlatego obserwatorzy mody rozdzielają nowe kampanie reklamowe Tak ostrożnie. Najnowszymi z tych nowych kampanii są reklamy trenera w 2017 roku, a także zawierają kilka zupełnie nowych stylów, które są warte obejrzenia.

Najważniejszym debiutem tej kampanii jest trener Bandit Hobo, który jest prostym, garbackim podejściem do torby, która ukrywa całkiem ogromną niespodziankę: to naprawdę dwie torby w jednej. Po połączeniu wnętrze torby ma trzy duże przedziały, jednak środkowy jest zdejmowany, a także można je przynieść jako niewielkie podejście do torby lub sprzęgła. Zewnętrzną torbę można również przynieść bez przedziału wewnętrznego, jeśli chcesz rozjaśnić swoje tony lub wybrać mniej wymaganą organizację torebki. Na razie bandyt jest dostępny w jednym rozmiarze, a także jest oferowany przez Trener za 695 USD.

Drugą torbą, którą zauważysz w reklamach z zachodnim, jest trener Dakotah Satchel, z którym sztywna najwyższa oferta jest podobna do wybitnej nieuczciwej torby. Struktura Dakoty jest jednak większa i bardziej coraz bardziej z opcjonalnym paskiem Crossbody zamiast dwóch ukrytych pasków.

Reklamy również obejmują nowe sezonowe odmiany ulubionych, takich jak Dinky, a także kilka atrakcyjnych torb męskich. Sprawdź poniższe reklamy, oprócz lepszego spojrzenia na kilka worków.

Trener Bandit Hobo
Kupuj przez trenera

Trener Bandit Hobo
Kupuj przez trenera

Trener Dakotah Satchel
695 USD za pośrednictwem trenera

Trener Dinky Bag
Kupuj przez trenera