Gwiazdy wchodzą w świąteczny duch z torbami z rzędu, Celine i Fendi

Cóż, Halloween oficjalnie zakończył, więc mam nadzieję, że jesteś gotowy na Boże Narodzenie. Wakacyjne filmy kręcą się już w kierunku kina bliskiego, a każdy celebrytka, która ma coś do sprzedaży, spróbuje go sprzedać w pierwszej nocy Chanuki. W tym celu samozwańczy celebrytów spadła w nadbieg. Mamy potrójną dawkę Emilii Clarke, promując pierwszy film świąteczny sezonu i podwójną dawkę Seleny Gomez, która ma nowy album, aby jak najszybciej dostać się w ręce. Wybrali nowe style Celine, Proenza Schouler, Alexander Wang i innych, aby uzyskać potrzeby w torbie prasowym.

Emilia Clarke
Emilia Clarke robi rundy, aby porozmawiać o swoim nowym filmie w ostatnie święta Bożego Narodzenia i mamy jeszcze kilka snapów, aby ci pokazać. Tutaj nosi torbę Margaux.

Kup Teraz

Wendy Williams
Wendy Williams wprowadziła ten rozmyty Fendi Mini Peekaboo na premierę porannego programu w Nowym Jorku, który jest w rzeczywistości filmem.

Kupuj torby Fendi tutaj

Emilia Clarke
Oto Emilia Clarke eskortowana do swojego samochodu, niosąc drobną białą torbę na duette Bulgari x Alexander Wang.

Kup Teraz

Hilary Duff
Tak, właśnie tak myślisz! To Hilary Duff robi kawę, podczas gdy przerwa od sfilmowania jej ponownego uruchomienia Lizzie McGuire! Nosi białą, potwierdzoną przez krokowożaną torbę bransoletki w Parisie Wang. Przepraszam, jeśli dorosła Lizzie McGuire jest dla niektórych zbyt realna.

Kup Teraz

Selena Gomez
Zgodnie z obietnicą mamy dawkę Seleny Gomez! Tutaj opuszcza lokalną stację radiową w Nowym Jorku, niosącą fioletową torbę Proenza Schouler.

Kup Teraz

Irina shayk
Irina Shayk wzięła udział w pokazie mody Lingerie w Weronie w Weronie, nosząc tę ​​małą białą tajemniczą torbę. To Złotego Krzyżowego Insygnia jest bardzo charakterystyczne, ale co to jest?

Selena Gomez
Selena Gomez przybyła również do hotelu Baccarat z nową, czarną i czerwoną torbą Alexander McQueen.

Kupuj torby Alexander McQueen tutaj

Emilia Clarke
I wreszcie rozstanie Emilii Clarke niosącej nową gorącą, jaskrawoczerwoną torbę triomfeum Celine przed Good Morning America w Nowym Jorku.

Kup Teraz