AMANDA 2014 Holiday Desire Listing

Mam teorię o ludziach, którzy pracują w modzie; Są nas dwa rodzaje. Pierwszym typem są ludzie, dla których pracujący w modzie podlega tylko swoje pragnienie zakupu; Wszystkie urocze rzeczy przed nimi codziennie utożsamiają motywację do własnych szaf, a także ich sezonowe oferty pożądania są dłuższe każdego roku. Drugim typem są ludzie, dla których ekspozycja na modę zawęża ich osobistą estetykę nieco codziennie i ostatecznie zamienia je w jednolite komody, które odkryły elementy, które sprawiają, że czują się najbardziej podobni do siebie. Jestem częścią drugiej grupy.

Ta postępowa zmiana w moim osobistym stylu sprawia, że ​​tworzenie pożądania jest łatwiejsze, jak i trudniejsze. Pozbycie się potencjalnych prezentów jest łatwe, zarówno dla mnie, jak i dla tych, którzy mogą spróbować kupić dla mnie. Odkrywanie rzeczy, które chciałbym, to nie jest dokładnie coś, co już mam, jest znacznie trudniejsze. Nie możesz nawet kupić mi eleganckiej świecy, ponieważ mój preferowany zapach (Jo Malone Blue Agave & Cacao) został przerwany, a także mam ich zapas w mojej komodzie.

Ponadto moje urodziny są wodzą Bożego Narodzenia, która podwaja presję na każdego, kto może być wystarczający, aby włączyć mnie na listy zakupów wakacyjnych. Dla każdego rodzaju dobrych przyjaciół lub gospodarstwa domowego, którzy to czytają, a także zdecydują się kupić mi kartę podarunkową lub zabrać mnie na obiad, całkowicie rozumiem twoją frustrację zakupową. Jednak w idealnym świecie rzeczy poniżej odkryłem pod drzewem w tym roku.

Chantecaille Faux Cils najdłuższy rzęs rzęs
70 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Miałem (MIS?) Wysokość uzyskania wyjątkowo hojnej próbki tego tuszu podczas jednego z corocznych wydarzeń kosmetycznych Bergdorfa Goodmana, a także kiedy zabrakło mi mojego wieloletniego ulubionego (naprawdę, od czasu college’u) Chanel Mascara, wyciągnąłem to z szuflady, aby ją wykorzystać, dopóki nie mogę odebrać więcej mojego zwykłego. Problem polega jednak na tym, że jest to dalekie od najlepszego tuszu do rzęs, jakiego kiedykolwiek korzystałem, a także zdałem sobie sprawę, że kosztuje 70 głupich dolarów po tym, jak się od niego uzależniłem. Moja próbka zabraknie każdego dnia.

Chloé Drew Bag
1950 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa
Naprawdę wolałbym mieć małą wersję tej torby na ramię, w której brakuje górnego uchwytu, jednak wydaje się, że nie jestem jedyny; Jest oferowany w kolorze czarnym na każdym z pół partii kupujących, które sprawdziłem.

TOTE Christian Dior Diorissimo
Dostępne za pośrednictwem butików Dior
Mam teorię zwierząt domowych, że torby Dior ma zamiar wysadzić popularność, a także chciałbym dołączyć do klubu, podczas gdy nadal jest to taka specjalna, jak mnie mieć.

Kolekcja J.Crew Cashmere Track Pants
300 USD za pośrednictwem netto-a-porta
Nie lubię używać ubrań, które są wiążące, a także osobiście, nie mogę uwierzyć w nic mniej wiążącego niż para ultra miękkich kaszmirowych dresów.

Szminka srebrna szminka szminki w „Made It
50 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Naprawdę nie noszę dużo szminki, jednak naprawdę lubię mieć pomadki w odcieniach, które mogą być myśleć o nadmiernie ciemnym lub odrażającym.

Monique Péan Diamond, Jade i Złoty Naszyjnik
5460 USD za pośrednictwem Matchesfashion.com
Mogę przejść przez całość: „Och, tak naprawdę nie noszę dużo biżuterii” na ten naszyjnik.

Nike Air Force 1 HI premium trampki
170 USD za pośrednictwem Mytheraresy
W tym momencie życia przyjąłem prawdę, że wszystkie moje preferowane buty są dokładnie określane jako „wszystko czarne”, a także „sprzedawane wobec mężczyzn”.

Proenza Schouler Baja Print PS1 Bag
1 012 USD za pośrednictwem Farfetch.com
Nadal mam i korzystam z koceta PS1 z kolekcji jesiennej 2011 roku, a także najprawdopodobniej uczciwe jest nazwać to moją preferowaną torbą wszechczasów. Chciałbym jeszcze jeden, a także ten plan kolorów tak dobrze pasuje do mojej garderoby.

Buty Rag & Bone Hudson
695 USD za pośrednictwem SSense
Z tego, co rozumiem, brak uzyskania pary butów z tkaniny i kości przed końcem 2014 roku spowoduje moje wydalenie z branży modowej.

Motocykl Saint Laurent
5 290 USD za pośrednictwem Net-A-Porter
Hedi Slimane robi wiele rzeczy, które denerwują wiele ludzi (w tym mnie), jednak jedyną rzeczą, która denerwuje mnie w tej kurtce moto, jest to, że jeszcze jej nie mam.