W zeszłym tygodniu przyglądając się nowemu gayardowi Minaudiere

, wprowadziliśmy do trzech najnowszych dodatków Goyarda do składu toreb i akcesoriów. Najbardziej skomplikowanym i najważniejszym z tych nowych dodatków jest mini-pnia, którą można również nosić Crossbody, a dziś mamy dla ciebie ucztę: z bliska spojrzenie na Goyarda Minaudiere.

Jeśli szukasz przestronnej torby wieczorowej, z pewnością nie jest to dla ciebie torba. Jest jednak jednocześnie super elegancki, jak i naprawdę niesamowity, więc jeśli chcesz złożyć oświadczenie, to jest to sposób na zrobienie tego. Najfajniejszą rzeczą w tym mini-pacie jest zdejmowany pasek crossbody, który naprawdę przypomina klatkę. To jest jak itty bitty dom dla tego mini-trunka i naprawdę zakochałem się w kreatywnym sposobie, w jaki Goyard podszedł do pomysłu wymiennego paska. Nigdy nie przypominam sobie, żeby widziałem coś takiego podobnego.

Torba niewiele się trzyma. Możesz zmieścić iPhone’a, cienką kartę, lorka i niewiele więcej, ale jeśli nosisz tę torbę, czy naprawdę używasz jej do maksymalnej funkcjonalności? Nie sądziłem. Mówiąc o funkcjonalności, jeśli używasz tej torby jako crossbody, praktycznie niemożliwe jest wejście i wysiadanie z torby, gdy jest ona na ramieniu. Musisz się zatrzymać i wyjąć torbę z „domu”, aby ją otworzyć. Mimo to jest to niezwykle oszałamiający kawałek. Mieliśmy nawet problem z zdobyciem jednego do zrobienia dla ciebie, ponieważ Minaudiere jest wyłącznie dla następujących butików Goyard: New York, Bal Harbor Shops, Rodeo Drive, San Francisco i Neiman Marcus Chicago

Ogólne wymiary torby Minaudiere Goyard wynoszą 6,5 ″ l x 4,25 ″ W x 2 ″ D. Biały sprzedaż za 4585 USD wraz z innymi specjalnymi kolorami, a czarny na czarno za 3530 USD. Aby znaleźć sklep w pobliżu, sprawdź Goyard.com.