Zapytaj Megs: 2 000 $ o pracę i torbę dzienną

Cześć Megs,
Więc uratowałem tak dobrze, jak mogę teraz traktować się w torbie „IT”. Nie wystarczające dla egzotycznego, ale wystarczające na coś około 2000 USD. Pod warunkiem, że będzie to konieczne, dopóki nie uzyskam kolejnych oszczędności kosztów, co byś polecił? Chcę, żeby było to coś, co mogę wprowadzić dżinsy oprócz dopasowania do pracy. Moja garderoba to głównie ciemne kolory, dobrze czarne, jest głównie czarny. Jako najlepiej chciałbym móc zdobyć przynajmniej telefon komórkowy, magazyn, małą butelkę z wodą, a także budżet. Więc w czym byłaby dla mnie świetna torba? Dziękuję!

Mimi,

Fantastycznie jest usłyszeć, że zaoszczędziłeś, a także jesteś przygotowany do wyrzucania. Za 2000 $ możesz dostać fantastyczną torbę (lub nawet dwie fantastyczne torby!). Biorąc pod uwagę, że chcesz, aby ta torebka była przestronna do pracy, a jednocześnie nosząca z dżinsami w ciągu dnia, wybrałbym torbę. Odkrywam, że nawet jeśli stwierdzasz, że chcesz włożyć tylko kilka rzeczy do torby roboczej, zawsze chcesz przynieść więcej. Właśnie dlatego najlepszym wyborem torby roboczej jest torba, fantastyczna torba do przeniesienia. Atutowanie większej torby jest to, że nadal może być stylowa i modna wystarczająca do noszenia w ciągu dnia.

Ale mam dla Ciebie inną rekomendację, wybierz dwie torby! Kto ma stwierdzić, że nie możesz uzyskać egzotyki z 2000 USD? Mówię ci teraz idealnie, możesz uzyskać niezalej fantastyczną ofertę egzotycznej torebki, a także o wiele więcej marki „IT”, wszystko za idealne około 2000 USD. Pozwól, że powiem ci moje typy!

Teraz zacznę od egzotycznego. Metoda jest z egzotyczną większą torbą, którą nadal można użyć do pracy, jednak może szybko złożyć oświadczenie. Oprócz mojej nowej egzotycznej potrzeby posiadania torby (właśnie dostałem ją na czerwono, a także w znacznej recenzji) jest Tote D’Angel Tia. To noszenie jest niesamowite, na tak wielu poziomach, nie mogę nawet ci tego opisać! Jest raczej duży, szybko może być wykorzystywany do pracy, jednak może być również ubrany na dzień w dżinsie lub ubrany na wieczór. Najlepszą częścią jest cena. To po prostu 600 USD w Lux Couture. Na jesień ta torba jest oferowana w czerwono, zielonym, czarnym, fioletowym, a także naturalnym. Opcja jest tak samo jak ty; Wszystkie te kolory są piękne, jednak naprawdę trzymałbym się z dala od czerni. Wybierz kolor, który wyskakuje (czerwony jest tak duszny, jak i fioletowy jest królewskim wyborem!). Zdaje mi się, że stwierdziłeś, że chcesz dostać jedną torbę, jednak gdybym wydał teraz 2000 $ idealnie, podzielę ją na egzotyczną i fantastyczną torbę „It”.

Więc teraz masz około 1400 $ do zabawy. Chodzi o to, że ta liczba jest nieco trudna do idei, jednak możemy ją wypracować lub zbliżyć się do niej. Ta opcja jest tak samo jak ty, czy chcesz o wiele bardziej tradycyjny czy bardziej modny? Zawsze stwierdzam, że trzymam się czegoś, co może trwać kilka sezonów, nie ma sensu kosztować wszystkich pieniędzy na torbie, która będzie wyglądać metodą w ciągu kilku miesięcy.

YSL Big Muse | 1 395 USD za pomocą Saks
Muse była stylową torbą IT, jednak zachowała moc pobytu. Ludzie wciąż widzą tę torbę, uznają ją, a także lubią. Dla mnie to mówi. Dobrze uderza w ciało, a także wygląda wyjątkowo dojrzały, po raz kolejny może być ubrany na codzienne sprawy. Podobnie jak kolor, liliak, jest oszałamiający! Jestem stronniczy do fioletu, jednak jeśli lubisz nosić czarny, jest jednak ciemny, jednak zapewnia fantastyczny kolor.

LOUIS VUITTON EPI Skórzane pasy | 1 410 USD za pomocą Eluxury
Z Louisa Vuittona linia skórzana Epi jest jedną z moich absolutnych ulubionych! Jest to dość przyjazne dla budżetu, jednak podobnie jak logoles, i łatwy do czyszczenia. Passy to dobrze dostrojony kształt, a także oferowany w kolorze czarnym, fioletowym, kości słoniowej, a także czerwonej. Ta torba wytrzyma ci lata, nie tylko kilka sezonów.

Prada Vitello Daino Carry | 1595 USD za pomocą Saks
Teraz torby Prada mówią same za siebie. Logo jest dobrze rozumiane i szybko rozpoznawalne. Podoba mi się dokładnie, jak Prada Styles Styles. Wiele jest prostych, jednak można je nosić. Oprócz tego, że jestem wielkim fanem metalicznego brązu, naprawdę sprawi, że cały twój czarny strój popowy (jest on również oferowany w kolorze czarnym). Jest to nieco przekraczające limit kosztów, jednak warto sprawdzić.

Mulberry Bayswater Bag | 995 USD za pomocą sieci Porter
Ta torba nie jest zbyt kobieca, jednak Bayswater jest idealną torbą roboczą. Jeśli wybierasz rozpoznawalne, to wiele jest powszechnie znana torba z Mulberry. Nie wspominając, że będziesz mieć znacznie więcej pieniędzy, aby zaoszczędzić na trzymanie, jeśli wybierzesz tę torbę!

Mimi, mam nadzieję, że ta lista pomaga trochę! Torby, które wybrałem dla ciebie, są nieco bardziej klasyczne, jednak są bardziej modne torby, jeśli tego właśnie chcesz. Jeśli jesteś martwy na zbliżenie jednej torby do zasięgu kosztów 2000 $, pozwól mi zrozumieć, jak to możemy ponownie zapasować!

Jeśli chcesz moje rekomendacje dotyczące tego, jaką torbę można uzyskać, skorzystaj z naszego skontaktowania się ze stroną, a także dodaj „jakk megs w tematyce.