Chcesz zrozumieć, co teraz jest najlepiej? Lyst sprawił, że będziesz obejmować

z szybkim odblokowaniem smartfona, a także jeden długi zwój z kanałami sieci społecznościowych, łatwo jest ustalić całkiem świetne zrozumienie tego, jakie najpopularniejsze produkty są teraz najlepsze. Lub przynajmniej przynajmniej otrzymasz koncepcję tego, jakie wpływowe produkty, a także z kolei działy reklamowe naszych preferowanych marek starają się nam zaoferować. Jednak aby naprawdę zawrzeć umowę z tym, jakie najwybitniejsze marki i produkty są w dostarczonym czasie, patrzymy na indeks Lyst, który jest kwartalnym raportem o tym, co jest gorące w modzie. Co 3 miesiące Lyst analizuje mnóstwo różnych wskaźników danych, aby pomóc w zrozumieniu obecnego rynku. Dane spełniły się ze sprzedaży, wyszukiwań Google, a także innych podstawowych znaczników, takich jak marka, a także produkty sieciowe połączenia telefoniczne oraz statystyki interakcji na całym świecie. Wszystko to jest skompilowane w zgrabny pakiet, zapewniający szybkie podsumowanie, a także to, co obecnie jest popularne. Najnowszy raport Lysta został właśnie upuszczony, który analizuje pierwsze 3 miesiące 2021 r., A także okazuje się, że Gucci jest wtedy, gdy teraz najlepsza najlepsza marka.

Gucci zajmujący najwyższy obszar nie powinien być dla wielu z was szoku, ponieważ marka wydała kilka dość wartych kolekcji, ponieważ rok rozpoczął się. Partnerstwo Gucci z North Deal z Gucci.com pod koniec stycznia nie ma wątpliwości, że nie ma wątpliwości, a także zrozumienie marki dla włoskiego domu mody. W rzeczywistości Lyst również poinformował, że North Deal Gucci z GG Ultimate Logo Bomber była najpopularniejszym produktem całego pierwszego kwartału roku. Nic dziwnego, że kurtka jest oferowana na gucci.com, jednak jeśli masz szczęście, możesz złapać jeden na rynku odsprzedaży w celu uzyskania premii. Dior, Balenciaga, Prada, Louis Vuitton, a także Bottega Veneta wszystkie zaczepione obszary w pierwszej dziesiątce marek.

Zarówno Bottega Veneta, jak i Prada zgłosiły wzmocnienia sprzedaży pomimo pandemii Covid-19, a także chociaż ogólne perspektywy na przyszłość nie są pewne, istnieje duży rozpęd w sferze wysokiej klasy. Lyst donosi, że e-commerce nadal jest jasnym obszarem na rynku, ponieważ osiągnęliśmy jeden rok, ponieważ wiele sklepów było potrzebnych do zamknięcia drzwi na całym świecie. Podczas gdy marki niewątpliwie poradzą sobie z trudnościami w przyszłości, optymizm konsumencki jest wyczuwalny, ponieważ wdrażanie szczepionek trwa, a także oznaki popytu na produkty, które wynoszą poza zasięg przypalenia salonu, a także jest wiele mówi o „zemsty Zakupy ”również zaczynają się.

Jeśli chodzi o torby, konsumenci w tym kwartale byli gorący dla Ready Reedition 2005 oprócz używanych toreb Hermès. Zapotrzebowanie na ukochane torby H wzmocnione o 430% w tym kwartale, przy czym Kelly jest jedną z najbardziej poszukiwanych toreb. Pomyślał o inwestycji oprócz tradycyjnego wypowiedzi, The Kelly Bag jest obecnie drugim najpopularniejszym produktem kobiet. Jeśli jesteś bardziej Birkin Woman, koniecznie sprawdź nasz przewodnik po licznych odmianach, które Birkin ma do zaoferowania, a część druga obejmuje wkrótce Kelly!