Gwiazdy podziwiają sztukę współczesną/imprezę z Dior, Fendi, a także Prada w Miami

Być może niedawno widziałeś nagłówki na temat notorycznego banana z kanałowym kanałem Art Bazyle Rogee Performysta? O dziwo, jest to odpowiednie do wyczynów celebrytów w tym tygodniu. Art Basel Miami Beach zawsze przyciąga duży, wysokiej klasy tłum, a także tam, gdzie są tłumy wysokiej klasy, są programu Kardashians, a także Hadidów. Największe na świecie targi sztuki współczesnej (i jego wiele atrakcyjnych położeń) zakończyły się w niedzielę wieczorem, więc tłum prawdopodobnie rozproszy się w ciągu kilku godzin. Jednak na razie mamy doskonałe snoty torebki z Sunny Miami Beach!

Lea Michele
Ale zanim udamy się do Miami: Lea Michele niedawno udała się na szczyt Empire Specyfy Building w Nowym Jorku z sytuacją czarnej próżności Chanel, aby rozpocząć specjalny pokaz światła wakacyjnego przez Kay Jewellers, a także Iheartmedia.

Kupuj torby Chanel tutaj

Alicia Vikander
Alicia Vikander została zauważona w brytyjskim terminalu lotniczym Heathrow z czarną torbą Capucines Louis Vuitton. Alicia jest programem celebrytowym dla Louisa Vuittona od prawie pięciu lat.

Kup Teraz

Kourtney Kardashian
Kardashianie wciąż są w Miami, jak się przepowiadaliśmy: Kourtney był spacerującym wzdłuż Miami Beach z uroczym mini plecakiem Prada Nylon.

Kupuj tutaj nylonowe torby Prada

Olivia Culpo
Olivia Culpo była również w Miami w weekend, aby wziąć udział w ofertach sztuki współczesnej Art Basel. Właśnie tutaj przynosi czarny fendi peekaboo z jaskrawoczerwonym paskiem.

Kupuj torby Fendi tutaj

Debby Ryan
Debby Ryan przyniósł tę piękną, sztuczną perłową torbę Staud Grace do 14. dorocznej nagrody Women of Worth w L’Oreal Paris w Nowym Jorku.

Kup Teraz

Haylie Duff
Od lat nie dogonowaliśmy Haylie Duff, jednak Paps w końcu ją sprowadziła, gdy wyszła tak dobrze, jak w Los Angeles z czarną klapą Chanel.

Kupuj torby Chanel tutaj

Bella Hadid
Po powrocie do Miami Beach Bella Hadid była widziana boso w piasku z zupełnie nową torbą Dior. Oczywiście jej święto przeniosło się już do St. Bart’s. Jestem pewien, że zobaczymy te zdjęcia jeszcze w tym tygodniu.

Kupuj torby Dior tutaj

Lea Michele
Wreszcie, tutaj jest Lea Michele, pozostawiając ABC Studios z gorącą czerwoną, miniaturową klapą chanel. Lea promuje nowy film wakacyjny, a także nowy album świąteczny.

Kupuj torby Chanel tutaj