Blog torebki w Miami Herald

Jak ten tydzień może być lepszy? Vlad odlatuje dziś z Niemiec, jutro jest Święto Dziękczynienia z rodziną i bez pracy, a dziś mieliśmy film w Miami Herald. Przeprowadzono wywiady z tym dziełem Kathryn Wexler, która poznała nas w naszym domu i miała okazję dowiedzieć się więcej o blogu torebki. Kathryn widziała nas w naszym prawdziwym żywiołku, choć nosiłem ładniejszą bluzkę niż zwykle chodziłem po domu/biurze i miałem odcień makijażu. Ciągle poświadczam fakt, że jesteśmy wyluzowani, a Kathryn zgodzi się z tym!

Artykuł, wirtualna impreza torebki, pozwala ci tajnik i poza naszą witryną i naszą działalnością. Pudełka toreb, które przychodzą, abyśmy mogli przeglądać i nakręcić w naszym studio fotograficznym, nadal rosną, pozostawiając naszą ścianę wejściową praktycznie nieprzejezdną. Od 300 do 35 000 USD worków, nasze biuro stale widzi najnowsze i największe ze świata torebki projektanta. Ale jesteśmy bliskim trio dzianinowym, ja i Vlad i moja siostra. Znamy najnowsze i największe ze świata mody i wybiegów, ale decydujemy się na noszenie dżinsów i koszulki tee oraz wyrzucanie niesamowitej torby. Kathryn Wexler przedstawia naszą historię, jak zaczęła się nasza strona i dokąd idealnie idzie nasza strona. Witamy wszystkich nowych czytelników z Południowej Florydy !! I specjalne podziękowania dla Miami Herald i Kathryn za ten utwór.

Artykuł znaleziony online w Miami Herald.

Meaghan Mahoney czeka na kolejną partię Buttersy Salvatore Ferragamo Torsels. Niemisły croc na torby Nancy Gonzalez nie powinien być daleko w tyle.

W tej chwili ma wszelkiego rodzaju torebki Treesje, Hayden-Harnett, Elliott Lucca i Linea Pele w swojej kamienicy Fort Lauderdale. Torby Python i strusich przez Kempt zostały właśnie wysłane.

Mahoney to diabła torebki. Na szczęście dla niej znalazła sposób na zarabianie na swoim nawyku.

W 2005 roku, kiedy kończyła college w Ohio State, a jej pożądanie torebek było o wiele bardziej hobby niż obsesja, Mahoney i ówczesny chłopak Vlad Dusil kupił adres URL dla Purseblog.com. Wypełniła go sugestiami dotyczącymi zakupu torebek rabatowych online i wynajęcia ich z witryn takich jak BagBustorsteal.com.

Cztery miesiące później Yahoo! Wybrała swoją stronę jako bloga dnia. A Mahoney obudził się, stwierdzając, że 300 codziennych czytelników wzrosło do 20 000 na noc.

„Uświadomiliśmy sobie, że jeśli włożymy w to znacznie więcej wysiłku, moglibyśmy naprawdę się rozwijać”, powiedział 25 -letni Mahoney, teraz żonaty z Dusil.

„Nigdy nie myślałem, że to moja praca na pełny etat”.

Ale jako jeden z najbardziej udanych blogów torebek, z 1,9 miliona trafień miesięcznie, według właścicieli, Mahoney zatrudniła swoją siostrę Shannon, aby pomóc w pisaniu i zarządzaniu witryną.

Kponeserzy torebek Ultra-Luxe pojawili się na forach internetowych, takich jak Purseblog.com, w tym Baglist.com, Bagforum.com, Bagtrends.com, WhatshauteBlog.com i Bagbliss.com.

Rebecca Minkoff, projektantka mody i torebek, z którą zaprzyjaźnili się Mahoney i Dusil, potwierdza siłę takich miejsc.

„Charakteryzuję się dużym rozwojem mojej firmy na te blogi” – powiedział Minkoff. „To, co podobało mi się w Megs i Vlad, to o wiele bardziej osobiste i mają do tego taką pasję”.

Witryna, która sprawiła, że ​​„Megs i Vlad” praktycznie znane obejmuje rozmowy z chumem, a także girffriend. Blog jest lekki i brzmi jak pamiętnik kobiety, której najważniejszym zmartwieniem jest to, że zaginął jej Jimmy Choo Zulu.

„Dzisiaj leżę w łóżku z moim laptopem, oglądając Regis i Kelly i nie mam ochoty rozpocząć dnia” – napisał niedawno Mahoney. Aby odróżnić swoją witrynę od różnych konkurentów, projektanci Mahoney Sisters przeprowadzają wywiady i publikują interakcje online. Lobbują również projektantów, aby wysłać swoje najnowsze torebki, które Dusil strzela w swoim nowym domowym studio.

„Staramy się naprawdę zaprezentować kunszt” – powiedział 28 -letni Dusil, który zajmuje się technologią i marketingiem dla witryny.

Aby uzyskać te wywiady i te próbki – praktycznie wszystkie z nich powinni wrócić – Purseblog.com powinny grać ładnie.

26 -letnia Shannon niedawno oceniła Bottega Veneta, nie oszalała: „Czy przełączniki nie przypominają ci cukierków z przyprawy?”

Bagsnob.com, miałeś to powiedzieć o tej samej torbie: „Przełącza się jakby podróżującego klauna? . . . To po prostu pokazuje słaby smak i brak kreatywności. ”

Megs online jest niezwykle podobny do rzeczywistych megów: uprzejmy, zaniżony, bezpretensjonalny. Tego dnia pada wokół kamienicy w Paige Jeans, bluzkę teorii i sandały UNISA. Nie przejmuje się pedicures ani atrakcjami.

„Jesteśmy dość niska”-powiedział Mahoney.

Para nie jest tym, czego można się spodziewać w świecie, w którym oszalałe w Valentino Kolekcjonerzy okrążają oferty projektantów w serwisie eBay jak rekiny. Wspólny gość w Purseforum na Purseblog.com może uwierzytelnić torebkę Fendi Spy Bag w oparciu o grzbiety w nicie lub odcieniu skóry turkusowej.

Mahoney jest pierwszą, która przyznała, że ​​nie urodziła się w tej ezoterycznej kliki, ale znalazł onR W GUARKO, wiele lat po swoim pierwszym zakupie torebki designerskiej na studiach, sprzęgła Monogram Louis Vuitton Wapity.

Kiedy więc czytelnicy tego lata namawiała ją do blogowania o swojej kolekcji torebki, zrobiła to z niepokojem. Jej pamięć podręczna wynosząca około 40 lat (teraz ma znacznie ponad 60), obejmowała Hermã¨s Blue Jean Birkin kosztem 8000 USD (wydatki, które natychmiast wywołały ból brzucha). Ale Mahoney wiedziała, że ​​wielu jej czytelników nie zostanie rzuconych – Birkin czy No Birkin.

„Byłem bardzo niepewny” – powiedziała. „Ludzie na naszym forum mają setki toreb”.

Kiedy Dusil opublikował zdjęcia, które zrobił, z pewnością niektórzy czytelnicy wąchali.

„Powiedzieli:„ Spodziewasz się, że będziesz królową torebki i to wszystko? ”Mimo że to torby o wartości 60 000 $” – powiedział Dusil. „Ludzie po prostu lubią być paskudne”.

Ale para – znacznie bardziej niż ktokolwiek – rozumie elitarność torebki, którą wspierali i pielęgnowali.

I z pewnością nie oczekują rywalizacji.

„Torba Hermã¨s inkrustowana diamentami kosztuje 180 000 $”-powiedział Dusil. „Nie działamy w tym królestwie”.

„Ani” – dodał Mahoney – „Ca nas na stać”.