Wprowadzając Proenza Schouler PS13

Kiedy recenzje kolekcji Proenza Schouler Resort 2013 zaczęły się powtarzać latem, zostałem wzburzony. Nie z powodu tego, co widziałem, ale z powodu tego, czego nie zrobiłem – recenzje wspomniały o torbie znanej jako Proenza Schouler PS13, która została pokazana w zapowiedzi prasowej marki, ale nie opublikowała jej zdjęcia. To było oczywiście celowe; Proenza Schouler ograniczyła zdjęcia torby, aby trzymać ją z dala od oczu potencjalnych fałszerzy i szybkich naśladowców, takich jak Zara i Forever 21.

Nawet w epoce Twittera i Instagrama Proenza zakończyła się sukcesem; Marka jakoś udało się całkowicie zamknąć wszelkie wysiłki w celu rozpowszechniania zdjęć długo oczekiwanego projektu. Przeszukałem się i przejechałem i próbowałem przekształcić się w zakątki Internetu, które mogą zawierać dowolne wizualne na PS13, i zostałem odrzucony. Nasi członkowie forum starali się zrobić to samo, misję, z którą ogólnie odnoszą sukcesy, i stanęli w obliczu podobnej porażki. do teraz.

Kiedy byłem na wakacjach w zeszłym tygodniu, przyjaciel napisał na Twitterze na powyższym zdjęciu z lookbooku Cruise 2013 Net-A-Porter. Wreszcie nieuchwytny PS13! To, co Proenza zrobiła z tą torbą, jest jasne-jest to ceracja do zawsze popularnego PS1, tak bardzo, że jestem zaskoczony, że firma nie nazywa tego PS2. Jest to torba, która ma być noszona codziennie i wszędzie, z opcją solidnego paska na ramię (wydawałoby się, że nie jest wystarczająco długa do zużycia crossbody) lub podwójnych górnych uchwytów, które wydają się być mocniejsze niż pojedynczy uchwyt PS1. Projekt wydaje się również dojrzały do ​​kształtów spinoff – w szczególności sprzęgło w kształcie przedniej torebki jest już w drodze. Możliwości kolorów, materiałów i kształtów jest wiele.

Magazyn Vogue wydaje się zgadzać, co jest ważne dla każdego projektanta, który chce zdobyć hit, szczególnie w USA. Wpływowa publikacja podała torbę, w czarno-białej wężowej wężowej, upragnionej tylnej stronie w listopadowym numerze w kioskach. Jeden z naszych członków forum był na tyle uprzejmy, aby zeskanować zdjęcie torby Erica Bomana poniżej. Vanessa Trainta również nosiła torbę wokół Paris Fashion Week, ale w tym czasie nikt nie wiedział, co to jest. Możesz także znaleźć jej strzał z torbą poniżej. (Jeśli wiesz, kto zrobił to zdjęcie, daj nam znać, abyśmy mogli odpowiednio uznać!)

Co do ceny? Według naszych członków forum wersja Pythona kosztuje 6550 USD, z zwykłą skórzaną wersją wymienioną za 2495 USD w lookbooku NAP, co wydaje się nieco wysokie. Zgadałbym 1995 USD na podstawie zdjęć i innych cen Proenza Schoulera, ale być może marka próbuje wkroczyć się w przedział cenowy o wysokich akcesoriach. Kupuj teraz przez Proenza Schouler.