Poza torebką: podróżuj z projektantką

Powiedz, że jesteś osobą, która posiada wiele projektantów. (To nie powinno być zbyt duże odcinki, jeśli już tu jesteś.) Prawdopodobnie jesteś przyzwyczajony do pewnego poziomu jakości i luksusu w rzeczach, które nosisz, a kiedy nadejdzie czas, aby dostać się do samolotu, Prawdopodobnie uważasz swój bagaż trochę rozczarowujący. Black Samsonite jest oczywiście funkcjonalny i dość trwały, ale dreszczyk emocji po prostu nie ma. Dobra wiadomość jest taka, że ​​twoja ulubiona marka prawdopodobnie ma walizkę projektantów gotową na wszystkie Twoje potrzeby w podróży.

Louis Vuitton jest oczywiście w grze bagażu od ponad wieku, a inna marka zajmowała się tu i tam. Nawet znacznie więcej rozszerzyło swoją ofertę weekendów i przeniesień, dzięki czemu luksusowy długoterminowy jest jeszcze prostszy, nawet jeśli twoje życie nie pasuje całkowicie z wybranego konta Pinteresta. Teraz wiele z tych marek sonduje ostatnią granicę coraz bardziej masywnych dóbr luksusowych: rzeczywistych walizek. Wiele z poniższych opcji to walizki toczące się jako podręcznik, ale spójrzmy prawdzie w oczy: jeśli możesz sobie pozwolić na walizkę Valextra w wysokości 10 000 USD w pięknej skórze z kości słoniowej, prawdopodobnie możesz sobie pozwolić na opłatę za 3 USD. (Lub, wiesz, prywatny odrzutowiec.)

Najważniejszy sezon podróży roku wkrótce się rozpocznie, więc nadszedł czas, aby upewnić się, że gra bagażowa jest zablokowana. Mamy oczywiście kilka sugestii.

Louis Vuitton Pegase 45 w skórze Epi
3250 USD za pośrednictwem Louis Vuitton

Walizka trenera Bleeckera
698 USD za pośrednictwem trenera

Gucci mikroguccissima patentowa skórzana walizka
3250 USD przez Gucci

Mulberry Large Trame
1500 USD za pośrednictwem Mulberry

Moncrief Lizard wytłoczona wózek podróżny
8450 USD za pośrednictwem Net-A-Porter

Wózek podręczny Evolution Serapian Evolution
1625 USD za pośrednictwem Barneys

Wózek Givenchy Nightingale
4540 USD za pośrednictwem Barneys

Valextra Duży wózek
10 100 USD za pośrednictwem Barneys

Wózek do przeniesienia Balenciaga Voyage
2465 USD za pośrednictwem Barneys