Gwiazdy wędrują po pustyni, a także zachęcają nas Bulgari, Chloé, a także tajnymi torbami

Pasmo rekrutacyjne Coachella w wysokości 400 USD jest praktycznie okazją, jeśli lokalizację jakiejkolwiek wartości na wielkim widoku celebrytów. Wybitne święto muzyki w Kalifornii jest opanowane celebrytami, choć stają się nieco trudniejsze w dostępie, co ze wszystkimi specjalnymi namiotami, a także osobistymi imprezami. Słyszę też, że są zespoły? Być może nie rozumiesz, kto jest w tym roku (Bey zrezygnował, FYI), jednak najprawdopodobniej docenisz te niesamowite wybory torby na uroczystości.

Alessanra Ambrosio
Bulgari Serpenti Bag
Alessandra Ambrosio zawsze dostarcza każdy rodzaj dostarczonego weekendu, jednak jej gra Coachella jest szczególnie solidna w tym roku. Przynosi drobną, jaskrawoczerwoną torbę Bulgari Serpenti.

Chrissy Teigen
Torba Valextra Weekender
Kupuj Valextra przez Barneys
Chrissy Teigen mogła w tym roku pominąć Coachellę, być może, ponieważ jest mniej zabawna z rocznym niemowlęciem (choć jestem pewien, że ludzie testowali tę teorię). Niedawno została zauważona w Lax z tą ekstrawagancką naturalną skórzaną torbą Valextra. Ogromne weekendowcy są, wszyscy.

Emma roberts
Oto Emma Roberts, kupująca w sklepie Rebecca Minkoff z niezwykle atrakcyjną tajną torbą! Jej torba nie jest Rebecca Minkoff – sprawdziliśmy. Zawsze jesteśmy zainteresowani, aby usłyszeć twoje najlepsze przypuszczenie.

Jasmine Take
Jasmine Takenes poszła na imprezę Victoria’s Trick w Coachella (tak, tego rodzaju rzeczy się teraz zdarzają) z jeszcze jedną bardziej atrakcyjną tajną torbą. Dostaję z tego poważne wibracje w stylu vintage, a podejrzewam, że może to być prawdziwie RAD Consygment Shop. Jeśli jednak masz sprzeczny Intel, chcemy wiedzieć.

Jennifer Aniston
Torba Céline Trotteur
Kupuj Céline przez Vestiaire Collective
Oto Jennifer Aniston, kupujący w Colette w Paryżu z niesamowicie modną jaszczurką Céline Trotteur. Amanda napisała krótką odę do tego niedocenianego stylu w zeszłym tygodniu.

Jennifer Garner
Torba klapy Chanel 2.55
Kupuj Chanel przez Vestiaire Collective
Oto Jennifer Garner, pozostawiając usługi wielkanocne z Benem, a także młodzieżą, a także szarą skórzaną torbę klapową Chanel 2.55. To mi przypomina, Kardashianie zwykle zrzucają w niedzielę wielkanocną – gdzie są te zdjęcia?

Olivia Culpo
Chloé Drew Bag
1650 USD za pośrednictwem Nordstrom
Olivia Culpo poszła na osobiste święto Coachella z tą uroczą szarą, skórzaną torbą Chloé. Twoja przepustka VIP nie jest tutaj świetna, proszę pana, wyjdź z podjazdu.

Taylor Hill
Torba Louis Vuitton Epi Keepall
Wreszcie, oto supermodelka/Angel Taylor Hill, oczywiście, pozostawiając Lax en ścieżkę do Coachelli. Duża, niebieska torba Louis Vuitton Epi Keepall oczywiście pomieści tylko około jednej trzeciej jej garderoby. Keepall niestety nie jest już wykonany w EPI.