Jeśli nie jesteś miłośnikiem czarnych toreb, sprawdź ten granatowy zamsz od Botkiera

Jestem upieczonym miłośnikiem czerni. Zazwyczaj wybieram to w ubrania, a nie worki, ale ostatnio jestem narysowany na znacznie więcej czarnych toreb niż zwykle, a także czarne buty. Przez resztę życia mogłem nosić czarny i być znacznie mniej lub bardziej szczęśliwy.

Nie jest to jednak prawdą dla wszystkich, a jeśli jesteś jednym z tych dziwnych ludzi, którzy woli utrzymać czerń do minimum (poważnie, jesteś dziwny), to torba Botkier Prince Crossbody jest idealną opcją, jeśli jesteś Poszukiwanie ciemnego neutralnego na jesień.

Nawet jako czarny bhakta nie mogę się powstrzymać od pokochania tej małej torby. Kolorowy zamsz jest niezbędny na jesień, a sposób, w jaki granat i czarny wygląd jest trochę moją obsesją. Mimo że nie noszę dużo marynarki wojennej, ta torba może łatwo zmieścić się w mojej garderobie. Jeśli dążysz znacznie bardziej w kierunku szarości, kremu lub brązu jako głównego neutralnego, jeszcze lepiej – granat wygląda idealnie w stosunku do wszystkich trzech. Kup za pośrednictwem Shopbop za 295 USD.