PURSEFORUM ROUNDUP: 1 sierpnia

Witamy w pierwszej edycji w sierpniowej edycji The Purseforum Roundup, w której zbieramy kilka fascynujących dyskusji, a także wiele wspaniałych toreb, a także zapewniamy je idealne tutaj, aby ci pokazać. W tym tygodniu sprawdziliśmy Alexandra Wanga, gdzie sprzęt oświadczenia jest zawsze w modzie, a także wpadliśmy do Hermès, gdzie oczywiście odkryliśmy niektóre ujawnienia, a także wskazują, że jesteś pomocy w ukochanym działku torbów .

W zeszłym tygodniu zatrzymaliśmy się jednak w Alexander Wang, a także podzieliliśmy się z wami wszystkimi pasującymi torbami. W tym tygodniu wróciliśmy na dużo dokładniejszej wizyty. Odkryliśmy wspaniałe Rocco w Latte ze zwiększonym złotym sprzętem, który naprawdę ma rewelacyjny wpływ w połączeniu z tym odcieniem. Gratulacje dla Nishy’ego tego nowego dodatku.

Miłośnicy małych produktów skórzanych, a także oszałamiające okazje z pewnością docenią to ujawnienie: specjalny portfel oznaczony tak daleko w Nordstrom Rack nie mogliśmy uwierzyć w oczy! Gratulacje z Gratulacjami, Lucky Sacko był w idealnym miejscu w idealnym miejscu! Jadis4742 dodała również trochę Wanga do swojego życia tego lata, a także czekała, aż jej kolekcja będzie całkowita (czy jest to?), Zanim podzieliła się nie jednym, jednak trzema nowymi dodatkami. Lubimy czerń ze sprzętem opalizującym; Co za ostra torba! Jeśli jesteś nowy w marce, koniecznie przejdź do biblioteki rekomendacji, w której mamy wspaniały wątek portretów gospodarstwa domowego z każdym możliwym do siebie reprezentowanym AW.

W tym tygodniu wpadliśmy do Hermès, gdzie nigdy nie brakuje wspaniałych toreb, akcesoriów, szalików lub rozmów. Zrozumieliśmy, że w tym wątku odkryliśmy oszałamiające ekologiczne przyjazne, w którym GVL podzielił się tym nowym Victoria II w Malachite, jednym z najładniejszych ekologicznych przyjaznych Hermès, jakie kiedykolwiek przedstawił. IHeartorange (a kto nie) dodał jeszcze jedną torbę do swojej kolekcji – tej uroczej Kelly w przepysznym złota.

W Hermès zawsze są olśniewające, a także trudno jest wybrać, które z nich działają tutaj w podsumowaniu. W naszej metodzie szukaliśmy wątku atrakcyjnego czegoś wyjątkowego, a także nie rozczarowaliśmy się. Członek Pretty99 rozpoczął swój wątek, zastanawiając się, czy musi kupić torbę, którą zaoferowano. Z asystą naszych członków Hermèsa podjęła swoją decyzję (na stronie 2), a także wszyscy zgadzamy się, że ten szminka różowa Medor Hold jest wspaniała.

Rozumiemy, że Hermès zawiera wysoką cenę, jednak jeśli myślisz o tym domu stylu, z przyjemnością dowiesz się, że nasi członkowie mają niezwykle aktywny wątek deselera, oprócz świetnych ofert fantastycznych odkryć w regularnie aktualizowanych Wątek poświęcony rynkowi odsprzedaży. Możesz również odkryć wiele innych pomysłów na dodawanie Hermès do swojej kolekcji w naszym hermès kupującym subforum.

Codziennie widzimy sandały w lecie na torebceum, a także na naszym blogu rodzeństwa, TalkShoes, więc było raczej ucztą, aby zobaczyć te ładne, błyszczące pompy w nić szklanej pantofli poświęconej Manolo Blahnikowi. Stay4B rzucił te piękności z powodu umowy, a także można się założyć, że będą widzieć wspaniałe czasy w miarę zmiany pór roku. SLC Socileta również wybrał parę elektrycznych niebieskich pomp na wyprzedaży Barneya, a także nie możemy przestać się gapić w ten wspaniały kolor.

Szklany pantofel jest domem dla butów związanych z torebką, z wyjątkiem Christiana Louboutina, który ma oddane forum. W szklanym pantoflu przeprowadzamy ciągłą dyskusję na temat Charlottle Olympia, Guiseppe Zanotti, Valentino, a nawet Birkenstocks! Jest to również lokalizacja do publikowania nowych zakupów butów, wątku poświęconego wspaniałemu zastawie stóp, od najbardziej skromnych tenisówek po najwspanialsze obcasy, takie jak te pompy Louis Vuitton z CLU13.

Nasze do szklanego pantofla sprawiło, że wierzymy o Valentino. Zapłaciliśmy do głównego Valentino Subforum, gdzie często odkrywamy również ekspozycje butów, podobnie jak te tradycyjne czarne rockstuds Pattyui wybrane w Londynie. Dokonaliśmy również tej absolutnie wspaniałej noszenia Berty, która prawie była wypowiedziana z tego zakupu. Utknęła do broni, a także z pewnością cieszymy się, że to zrobiła!

Jakoś przegapiliśmy marsz TITA1992, odsłaniając jej nowy zamek glam w kombinacji kolorów, która zawiera dużo zing. Nasi członkowie również przechodzą surowe sprawy Valentino, takie jak jakość butów, a także pożyczają rękę Goodbrandowi, który jest na krawędzi zakupu bootie. Nie przegap wątku akcji, aby dokładnie zobaczyć, jak nasi członkowie stylizują swoje torby Valentino, a także buty.

W tym tygodniu wystąpiliśmy Rebecca Minkoff na Purseblog, a także podjęliśmy decyzję o zaglądaniu do jej podforum, aby zobaczyć, co odkryli nasi członkowie od tego wybitnego projektanta. Mamy nowy wątek zakupów, a także jest już pełen torebek, takich jak ten wybranyRic Blue przenosi z Minkette i ten metaliczny syrek z Rockstarmish. AddectitedToshoppin rozpoczął nowy wątek dla wspaniałych torebek RM, a Jennalovesbags zaktualizował dla nas wątek kolekcji.

Nie przegap tego wątku, jeśli jesteś fanem Maca, również preferowanym z naszych członków. Kto mógłby wytrzymać tę fuksię? Oczywiście nie Cerecita, która miała szczęście dodać to do swojej kolekcji!

Cóż, to kończy tę edycję naszego podsumowania tourseforum. W sierpniu mamy pięć wspaniałych piątek, więc będziemy mieli wiele do podzielenia się, zanim zabrzmimy we wrześniu. Mamy nadzieję, że masz wspaniały weekend w lecie, a także spojrzeć w przyszłość, aby zobaczyć się tutaj z nami w przyszłym tygodniu.