Doskonały spór trwa! Czy musimy mieszać nasze metale?

Prawie wszyscy słyszeliśmy co najmniej jedną z tych dziwnych niepisanych zasad mody: nie noś biały po Święcie Pracy. Trampki są wskazane tylko do ćwiczeń. Nie mieszaj czarnego i brązowego.

Zwykle są narzucane nam przez starszych krewnych, którzy postrzegają do tego, że określona klasyczna metoda ubierania się została przekazana jak jakiś zakurzony stary bibelot. Podobnie jak osobiście nie wierzę, że jakikolwiek rodzaj tych zasad jest biedny lub nigdy nie służyły celu, po prostu wierzę, że podobnie jak wszystkie rzeczy, wzorce przychodzą i odejdą tak wiele z tych tak zwanych zasad , jeśli nie można ich wprost złamać, nadal może nam zaoferować trochę swobody w tym, jak wybieramy zastosowanie tych wymagań podczas składania strojów.

Na przykład ludzie skoncentrowani na modzie rozumieją, że Wintertime White to absolutnie coś, trampki mogą być zarówno modne, jak i wygodne, a także czarny/brązowy nadruk skorupy żółwia jest niezwykle elegancki. Jednak wciąż zastanawiałem się, jakie zasady istnieją, gdy dotyczy naszego sprzętu. Czy istnieją jakieś wymagania dotyczące dokładnie tego, jak musimy się zdobić wszystkimi lekkimi błyszczącymi kawałkami, które wykorzystujemy do poprawy naszego wyglądu? Czy istnieje odpowiednia dla dokładnie tego, jak nasza biżuteria, okulary przeciwsłoneczne, a także sprzęt torebki muszą się pokryć? W końcu spędzamy dużo czasu na wybieraniu torby z najlepszymi specyfikacjami, więc musimy mieszać nasze metale?

Na początek standardowym przekonaniem jest to, że nigdy nie wolno nam mieszać metali, a zawsze dążyć do całkowitej liczby jednoznacznych. Ten rodzaj ma sens, ponieważ posiadanie pełnych modnych zestawów biżuterii wykorzystywanych jako o wiele bardziej powszechne, a także wybór metalowych zatrzymanych na złoto lub srebro. To spowodowało poczucie sprzeciwu między nimi, a często dawało zbiorowe preferencje dla jednego lub drugiego podczas określonych epok. Jako przykład, ta metoda przerzucania się, a także z mody nigdy nie była o wiele bardziej widoczna niż z popularnością żółtego złota.

Jedno pokolenie kobiet mogło nie kochać nic więcej niż pokładanie się w uderzającym wypolerowanym 18 -karatowym złotym złotym, podczas gdy jeszcze jeden może postrzegać to za zbyt fantazyjne, a także jak urok lśniących srebrzystych kawałków. (Patrz także: The Early 2000). Jego popularność zanika, jednak zawsze powraca. Podobnie jak teraz we współczesnych czasach, nie tylko kołyszemy o wiele więcej ozdobnych elementów niż w przeszłości (smartwatche, kolczyki na twarzy itp.), Jednak również mamy znacznie więcej opcji metalowego koloru, które podważyły ​​ścisłość bycia surowości. Standardowa zasada.

Nie kontrastuje już tylko z błyszczącymi metalicznymi srebrnymi lub spektakularnymi białym złotem, teraz również wzrosła złoto- różowawej mieszanki stopu, która ma metodę bycia zarówno młodzieńczym, jak i spokojnym, nie wyglądając na przecenione. Podobnie jest również złoto szampana (czasami nazywane złotem szczotkowanym), które stało się stopniowo typowym wyborem sprzętu na wielkich torbach, takich jak Chanel, jak i Dior. Jego kolor jest nadal odrobinę lżejszy, a także bardziej miękki niż 14 -karatowy złoto, zapewniając szczególną zdolność do pokazywania zarówno białego, jak i żółtego światła, aby nigdy nie pochyla się tak dobrze w żadnym kierunku, jak i czyni go doskonałym „przejściowym „Wybór dla tych, którzy lubią mieszać.

Po srebrnej stronie spektrum istnieją dziesiątki wyborów, które mają cień, co czyni je łatwymi do noszenia razem. Srebro, pallad, białe złoto, a także platynowe działają bez wysiłku, jednak biorąc pod uwagę, że metale te zawsze zajmują centralne miejsce, przyćmiają kilka rzadszych, ale podobnie kuszące opcje; Podobnie jak Pewter-naturalnie szary stop, który zawiera różne ilości miedzi lub srebra, zapewniając fascynującą różnorodność tonów, które w najciemniejszym, może wyglądać prawie czarne, a najlepiej niższe jest fascynującym metalicznym kolorem typu taupe.

Rozważając, czy musimy mieszać metale, jestem skłonny stwierdzić, że możemy, o ile wygląda to celowo. Szczegóły robią różnicę, a wiele marek akcesoriów już wskoczyło na wzór tworzenia elementów, które celowo integrują mieszane metale. Wykorzystanie dowolnego z nich jako elementów przejściowych może pomóc w ustaleniu celowości wyglądu, a także pozwól nam mieć całe piękno, nie myśląc o „krzykliwym”.

Wciąż jestem osobiście w obozie klasycznym, a także lubię utrzymywać moje metale zjednoczeni tak bardzo, jak to możliwe, staram się zachować równowagę między torbami z szczotkowanym złotem lub srebrnym sprzętem w mojej kolekcji .

Lubię wybierać te przejściowe kolory dla moich innych akcesoriów, aby upewnić się, że mogą działać jako obejście, a także upewnić się, że nigdy nie czuję, że cokolwiek się zdenerwuje. Niemniej jednak nie ma metody, aby naprawdę dyktować, czy musimy mieszać, czy nie możemy, biorąc pod uwagę, że wszyscy mamy elastyczność noszenia dowolnego koloru. zaNasz preferowany metalowy kolor nie jest zgodny z współczesną polityką, że musi pochlebiać naszym odcieniu skóry, a może po prostu mamy ochotę wyjść w określony dzień, a także układać każdy odcień na siebie. W każdym przypadku musimy się ubierać, nie ograniczając siebie, a także nie robić rzeczy konkretnej metody, ponieważ czujemy, że musimy. Kilku z nas może być znacznie bardziej naturalnie skłonnych do pochylania jednej metody, podczas gdy inni, jak nasz własny Kaitlin, lubią dodać nieprzewidywalną wskazówkę do swojego wyglądu.

Więc teraz chcę zrozumieć twoją opinię. Jaki jest Twój preferowany kolor sprzętu? Czy mieszasz swoje metale? Czy kolor sprzętu wpływa na twoje decyzje dotyczące kupowania worków?