Lepsze spojrzenie na tradycyjną torbę Balenciaga Neo

na jesień 2020 r. Demna Gvasalia wzięła najbardziej rozpoznawalne kody domowe Balenciaga, a także wprowadziła świeży uchwyt najbardziej tradycyjnych torb marki. Tradycyjna torba Neo świętuje 20 lat słynnych toreb Balenciaga, które zostały wyprodukowane przez Nicholasa Ghesquiere. Nowa sylwetka stawia świeży, współczesny obrót w stylu, który przeszedł próbę czasu. Chociaż po raz pierwszy wprowadziliśmy Cię do torby w zeszłym miesiącu, jest ona teraz oferowana za pośrednictwem Balenciaga.com, a także lepiej przyjrzymy się jej wielu odmianom.

Zaktualizowana sylwetka to bardziej ustrukturyzowana, górna rękojeść z zapinanym zamkiem zamykającym z kultowymi kołkami Moto Balenciaga, a także detale z oplatanym uchwytem. Na wybiegu marka pokazała kilka iteracji swojej tradycyjnej torby Neo, jednak teraz przyjrzymy się dwóm dwóch rozmiarach kolekcji.

Wersja, którą najbardziej cieszymy się w tej kolekcji, jest dla mini-miłośników! Jest podobny zarówno do torby na klepsydry, jak i tradycyjnej torby miejskiej. Chociaż ten styl jest odą do torby miejskiej, który jest ceniony przez wielu w swoim rozmiarze nano, ta mini wersja funkcjonuje nieco w inny sposób ze względu na jej strukturę.

Z ogólnymi wymiarami 5,5 ″ l x 8,6 ″ W x 4,3 ″ D, a także znacznie mniej garbowanej sylwetki niż oryginalne miasto Nano, tradycyjny mini -górny uchwyt Neo nie pomieści tak dużo. Jednak ta torba będzie działać dobrze dla entuzjastów małej torby, który może usprawnić to, co niosą. Kieszeń do gniazda karty wewnętrznej w torbie umożliwia jej osobę uniknięcie portfela, który zaoszczędzi trochę miejsca, a także najwyższy zamek błyskawiczny zapewnia bezpieczeństwo twoich rzeczy osobistych.

Szczegóły są jednak tym, co naprawdę tworzą torbę, a także te kultowe kody domowe, takie jak pleciony skórzany uchwyt, tradycyjny długi skórzany zamek błyskawiczny, a także sprzęt Moto, który naprawdę celebrują torbę miejską. Zgodnie z oryginałami, które były widoczne w wielu iteracjach na przestrzeni lat, istnieje kilka różnych wyborów mini. Torba jest dostępna zarówno w gładkim, jak i wytłoczonym przez Croc Cielę, a także 3 różne hardwale są również widoczne w całej kolekcji – Matte, Gold, a także srebrne opcje. Mini sprzedaje za 1 890 USD za pośrednictwem Balenciaga.

Kolejny rozmiar, który jest pomiędzy mini, a także duży, podobnie ma zdejmowany pasek na zużycie ramion lub ciała. Większy rozmiar, ma nowy strukturalny kształt trapezoidalny Neo Classic, a także kultowe detale. Z ogólnymi wymiarami 12,9 ″ H x 8,2 ″ W x 6. ”D jest bardziej odpowiedni dla codziennego zużycia, a także jest świetny pomiędzy opcją. Mały sprzedaż za 2290 USD za pośrednictwem Balenciaga.

Wreszcie, wersja, którą widzieliśmy na wybiegu jesiennym marki 2020, a także tutaj na Purseblog w zeszłym miesiącu, Neo Tradycyjna Big Top Hande jest jedyną torbą w kolekcji, która działa ściśle jako najwyższy uchwyt. Jest raczej duży, a także o ogólnych wymiarach 13,3 ″ L x 21,2 ″ W x 9,4 ″ D Ta torba może naprawdę przynieść wszystko. Istnieje również kilka iteracji dużych, które sprzedaje za 2490 USD za pośrednictwem Balenciaga.

Odkryj pełną kolekcję za pośrednictwem Balenciaga