W którym dzielę się moją miłością do torb loewe

śledzących i kupujących torby Loewe w USA, jest trudne i z tego powodu rzadko myślę o hiszpańskiej marce, która tworzy takie pożądane torby. Ale pewnego dnia zastanawiałem się, jakie marki możemy zawierać, które różnią się od zwykłych projektantów, których kojarzyliśmy z torebkami designerskimi, a Loewe pojawił się w mojej głowie.

Marka z Madrytu znana jest dla większości Europy z pięknych wyrobów skórzanych, ale większość ludzi w USA nie jest tak zaznajomiona z Loewe. Chociaż istnieje garść amerykańskich sklepów, które niosą kilka torb Loewe, po prostu to nie wystarczy, a ta marka zasługuje na o wiele więcej uwagi od nas i reszty świata kochającego akcesoria.

Każda kolekcja koncentruje się na pięknie skóry i kunsztu, łącząc zmysłowość z geometrią i bogactwem z klasyczną. Podobnie jak większość kultury hiszpańskiej, dodaje się jasne kolory wraz z akcentami, która bardzo przypomina hiszpańską kulturę. Uwielbiam to, jak torby są wyrafinowane, ale nie nudne. Amanda i ja nadal dzielimy się naszą miłością do marki i chociaż nie znalazła idealnej torby Loewe, którą musi dodać do swojej osobistej kolekcji, zdecydowałem, że może to być jeden z moich kolejnych dodatków. To jest po prostu takie dobre. Dzisiaj chcę, abyście wszyscy uważali Loewe za poważny pretendent do następnego zakupu torebki; Wiem, że będę. Kupuj Loewe online.