Tory Burch Amulet Carry

Byłem nieco nieco kluczowe dla dzianinowych worków na bluzy, a także w większości, nadal wspieram to całkowicie – przedstawiają pewne trudności stylistyczne, a także praktyczne dla ich noszących, że skórzane torby nie.

Ale pomimo tych rzeczy, Tory Burch Amulet nosza mnie jako torbę na bluzy. Nie jestem pewien, czy jest to kolor, skórzane wykończenie lub struktura torby, jednak cała koncepcja wydaje się mieć znacznie większy sens w tym kontekście niż w innych. Jak należy powiedzieć-ta konkretna torba wygląda znacznie bardziej wysokiej klasy niż te zbudowane z dzianiny.

Sukces tej torby trwa głównie, ponieważ Burch zrobił coś widocznego z dzianiną telewizji kablowej – uczyniła ją przygotowywaniem. Błyszczące, jasnobrązowa skórzana wykończenie, a także morski akcent sprzętowy sprawiają, że torba wygląda tak, jakby była w formie w loży Mountain Lodge bogatego przyjaciela, popijając irlandzką kawę, a także grając w piłkę nożną na śniegu. Biorąc to pod uwagę, nie jestem wystarczający, aby mieć gdziekolwiek, aby nosić tę konkretną torbę, jednak jeśli twój osobisty styl zamierza znacznie bardziej w metodzie Ralpha Lauren, może to być dla ciebie dokładnie torba. Kup z Bergdorf Goodman za 495 USD.