Idealne pary: Chanel Young Boy Bag + Chanel Spawy Ckseshadow

Od jakiegoś czasu chciałem dostać nową torbę Chanel Young Boy, a także nie mogę się wypracować w precyzyjnej wersji. Chanel ponownie wprowadza tę torbę co sezon w nowych materiałach, a także interpretacje pasujące do stylu pokazu pasa startowego, jednocześnie utrzymując klasykę. Chociaż wciąż czuję, że powinienem po prostu zdobyć nowe medium w tradycyjnej czerni (jest stare medium, a także nowe, nowe jest nieco większe), widziałem dwa nowe różowe wybory w sklepie, a także odkryte Ja pochylam się w kierunku Chanel Pink.

Prawda jest taka, że ​​nie wymagam jasnoróżowej torby. Wygląda szybko, a także nie można używać z dżinsami (które noszę cały czas). Jednak serce chce tego, czego chce, tak dobrze, ponieważ nieustannie odkrywam, że pochylam się w kierunku dość różowych pasteli, aby dodać do mojej kolekcji. Pokazane powyżej jest niewielkie w różowym, a średnio w jasnoróżowym różowym, oba są wspaniałe, ale średniej wielkości to ten, którego chcę.

Lubię palety cieni do powiek Chanel Les 4 Ombres, ponieważ zapewniają dwa średnie tony do pokolorowania z ciemniejszym odcieniem, a także lekki odcień do podświetlenia. Istnieje 14 kombinacji kolorów, jednak te cztery kolory najlepiej teraz moje wybór, a także dobrze działają z moim odcieniem skóry. Jeśli jesteś zainteresowany, z pewnością istnieje wybór, który również zadziała!

Jedna z różowych torebek z młodym chłopcem Chanel wraz z pasującym kompaktem do cieni do powiek naprawdę tworzy idealną parę, w którą będę wierzyć przez jakiś czas. Kup małą różową torbę za 4300 $, a także średni jasnoróżowy za 5200 $ w butiku Chanel. Możesz kupić cień do powiek w Internecie za pośrednictwem Chanel.com za 61 USD.