Odśwież swoją garderobę biurową naszymi typami zatwierdzonymi przez ubrania usług

Gdy dotyczy to stroju serwisowego, jako pierwszy przyznam, że nie jestem nikczemny opcjami garderoby, które należą do kategorii odzieży roboczej. Pracuję w środowisku biurowym od dziesięciu lat i nie pamiętam czasu, w którym byłem zachwycony zakupami blezerów, podstawowych bluzek lub sukienek, ale jest ktoś? Ubrania serwisowe są na ogół konserwatywne i często wydaje się, że nie jest to przestarzałe, ale nie musi tak być! Nie ma nic gorszego niż poczucie nijakiego lub niespokojnego w tym, co nosisz, szczególnie przez ponad 40 godzin tygodniowo. Moda musi być zabawna zarówno w biurze, jak i poza nią, ale wymaga pewnej poprawki, aby najlepsze garderobę biurową i nadal obecna jako profesjonalista.

Pracuję w biurze, które opiera się po zwykłej stronie spektrum stroju, więc co prawda mam trochę więcej miejsca na zabawę z moim wyglądem biura. W dużej mierze polegam na akcesoriach, aby nakręcić elegancki zwrot na mojej odzieży roboczej, i oczywiście moja torebka jest integralną częścią podniesienia moich strojów 9-5. Torebki są moimi elementami instrukcji, ponieważ mają zdolność przekształcenia stroju tak podstawowego jak para neutralnych spodni roboczych i bluzka w starym odczuwaniu.

Jestem samozwańczym miłośnikiem torb logo i instrukcji, ale zwykle wybieram o wiele bardziej skromne elementy do pracy. Ostatnio nosiłem moją morpatę morską powtarzającą się do biura. Moja Bayswater to ognisty odcień czerwono-pomarańczowy, który jest zabawnym kolorem przeciwko mojej neutralnej odzieży biurowej. Wiele osób w moim biurze prawdopodobnie byłoby zszokowane, gdy dowiedziała się, że moja torba jest projektantem, ponieważ leci pod radarem z brakiem logo. W zeszłym tygodniu nosiłem woda Bays Water z czarnym kombinezonem, co było idealne, ponieważ było modne, jednocześnie pasując do profesjonalnego standardu mojego biura.

Zwykła neutralna torba na torbę jest zawsze solidnym i bezpiecznym wyborem, jeśli jesteś nowy na stanowisku lub nie jesteś pewien kultury garderoby w biurze. Po wyczuwaniu komfortów z rozgałęzieniem się możesz zacząć odkrywać modę biura. Osobiście decyduję się na noszenie toreb, które stanowią oświadczenie, ale są zaniżone i eleganckie. Nie jestem przerażony odrobiną koloru, ale neutralne nigdy nie są złym wyborem dla miejsca pracy.

Zaokrągliłem moje ulubione torby, aby zabrać do biura. Nosiłbym którykolwiek z nich, aby obsługiwać spotkania lub podróżować po zegarku. W końcu chcę, aby moje doświadczenie i talenty były tym, co wyróżnia się moimi kolegami (oczywiście, jednocześnie czując się dobrze z tym, co mam na sobie!).

Gucci Zumi Medium Manage Bag (3980 USD)

Prada Medium Saffiano Lux Tote (2490 USD)

Tote Mulberry Bayswater (1495 USD)

Salvatore Ferragamo The Studio Rock Bag (2500 USD)

Skórzana torba Demellier Montreal (575 USD)

Chloé Small C skórzana torba (1290 USD)

Fendi Peekaboo X-Lite Soft Calf Torka (4550 USD)

Marc Jacobs The Redaktor Large Patled Skórzana torba (495 USD)

Wandler Mia Calf Leather Torka (970 USD)

Dwukolorowa torba na najlepiej rączki Loewe (2990 USD)